Воздухопловни единици на МВР

D

Deleted member 53418

Гостин
Да не знае некој дали има некоја вежба со воздухопловна единица добри 3-4 саати без престан кружи некое авионче ваљда цесна таков модел во круг а нема ни осветлување ништо
 
Член од
1 мај 2015
Мислења
477
Поени од реакции
657
Денешна слетување на кејот на вардар процедурата на полицијата за обезбедување на транспорт на опасни затвореници до судот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom