Водни желки

Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.333
Поени од реакции
3.826
Смрдат ли желкиве? Малиов сака да му купам некоја, и ке му купам не е проблем, само ме интересира дали смрдат или не? Ако смрдат да и спремам место за чување во претсобјето ако не да ставам кај него во соба аквариумот?
Мирисаат да, но не толку интезивно како хрчак, зајак...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom