Вести, настани и гласини поврзани со игри

isoffProd

pluskavec
Член од
21 февруари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
162
@Ryan Giggs Што е ова? :D

т.е мислев ова е некоја нова Borderlands или? :)
Исто така се одвива во вселена, ако можеш да приметиш од постерот,
и можно е да има нешто гејмплеј видеа од некоја промоција, или евент каде што мислам дека можеше да се проба играта, или само ја покажуваа, не ми текнува :D
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
1.184
Поени од реакции
1.112
Нова што ќе биде пред кецот и двојката :)
Јас ко што слушнав од нивното видео, они кажаа дека е ПОСЛЕ кецот но пред двојката. :) Али мање више битно.. :D

Вие ја игравте Бордерлендс 2? Јас стигнав негде до кај 50ти лвл(50ти беше макс?!) го победив Џек и тоа беше тоа :D Скоро секоја сајд мисија ја поминав, се на се беше интересна играта :) Нели има опција од кога ќе го убиеш Џек да ја играш пак ама само потешко ќе е ама не ја играв пошо пак е едното исто... :unsure:
Највеќе ми беше интересна пошо имав хак за клучеви за честот :sneaky: :icon_lol:
 

isoffProd

pluskavec
Член од
21 февруари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
162
Јас ко што слушнав од нивното видео, они кажаа дека е ПОСЛЕ кецот но пред двојката. :) Али мање више битно.. :D

Вие ја игравте Бордерлендс 2? Јас стигнав негде до кај 50ти лвл(50ти беше макс?!) го победив Џек и тоа беше тоа :D Скоро секоја сајд мисија ја поминав, се на се беше интересна играта :) Нели има опција од кога ќе го убиеш Џек да ја играш пак ама само потешко ќе е ама не ја играв пошо пак е едното исто... :unsure:
Највеќе ми беше интересна пошо имав хак за клучеви за честот :sneaky: :icon_lol:
3 пати ја игравме (co-op 4ца :D) само последниов пат немавме клучеви за честот, поради некоја причина :D
 
Член од
2 февруари 2014
Мислења
83
Поени од реакции
20
За гта 5 некоја информација за пц
 
Член од
24 април 2008
Мислења
10.484
Поени од реакции
11.539
Да имаше, ќе ја дознаеше, верувај :)
И мојот одговор ќе гласеше вака отприлика.

Многу е чудно како некој воопшто прашува за нешто што сите би го знаеле како Оче Наш, веднаш откако стане реалност.
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
кога се планира да излезе гта5?
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
Бар има информација официјална дека играта постои, и дека ќе излезе во одреден период. Пред тоа беше
No information about A PC version, или онаа како we are focused on PS3/Xbox360 versions now...
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
Ја гледав прес-конференцијата на Сони одлична беше, доста добри игри не очекуваат Uncharted 4, Far Cry 4, Rainbow Six Siege...
Јака работа кажаа околу ГТА 5 и снимените фајлови и онлајн прогресот на ps3, можеш да ги користиш и на пс4. Не памтам за која игра беше или буквално за сите - да повикаш некого да ти се приклучи во игра иако ја нема инсталирано на својата конзола, многу јаки работи ќе има, штета се нема пари инаку одлична конзола е. Сега ќе ја гледам и на Мајкрософт да видам што нудат.
Измена, ништо посебно за мене не нудат од Мајкрософт, жими Division, ама таа не е нивна ексклузива. Сони се далеку подобри со понудата и со новините околу конзолата.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom