Веб дизајн, ваши страни

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
Necrophilia напиша:
http://alfamobil.com.mk u princip nemav dovolno slobodno vreme za da ja praam.. ja praev edno 2-3 meseci i toa sekoja sabota po pola saat odvojuvav... i eve konecno mojot neuspeh.
Ми се свиѓа темплејтот, содржината не ја разгледав баш најубаво...
Еден совет, да си направиш лого за фирмата уште поубаво ќе дојде на сајтот.
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
imam logo ali nekam da go stavam toa oti e staro skoro 8 godini... sega ako najdam edno 2-3 dena slobodni ke si napraam novo logo... ova beshe samo interesen font i zatoa taka go napishav iance starot logo besto bese slincno kako na www.alfamobil.ro samo sto bese so atomi moeto sto kruzat okolu bukvite.
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
Necrophilia напиша:
imam logo ali nekam da go stavam toa oti e staro skoro 8 godini... sega ako najdam edno 2-3 dena slobodni ke si napraam novo logo... ova beshe samo interesen font i zatoa taka go napishav iance starot logo besto bese slincno kako na www.alfamobil.ro samo sto bese so atomi moeto
Готов темплејт имаш користено за новиот сајт?
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Г

Грејвдигер

Гостин
ke dzirneme hehe hehe hehe

Necrophilia напиша:
ne.... ali e malce ukradeno... ne kazuvam od kade!


ne toa e na eden drugar sto izrabotuva web strani... on mi pomogna mnogu za izrabotkata na mojata...
MakHost li so se tie brzanov ti pomaga :)
 
Член од
7 февруари 2007
Мислења
227
Поени од реакции
0
http://www.love-sms.cjb.net
Порано повеќе одделував време за апгрејд но во последно време не се занимавам инаце дневно е посетена од 40тина луге :zver:
 

Unstoppable

Баниран
Член од
27 јануари 2007
Мислења
702
Поени од реакции
0
Викторгг напиша:
Еј добра е... ми свиѓа ептен стилот и фонтот... само стаи уште некоја слика... :zver:
Фала фала.. не ја имам update-овано неколку месеци.. па нешто ќе видам ќе сменам, ќе ставам и повеќе слики. Не знам дали виде во About Me, има подолу To See Me, Click Here па таму има уште некоја слика. Поздрав!
 
Член од
28 февруари 2007
Мислења
82
Поени од реакции
0
Saka li nekoj da si razmenime baneri za reklama.



:zlo: :zlo: :zlo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom