Вашето прво сексуално искуство

Sweet Barbie

I love U All....
Член од
29 мај 2006
Мислења
157
Поени од реакции
11
На 14 год. кај дечко ми дома. Знам дека беше рано, ама не ми е криво бидејќи беше со тој што го сакав и како што сакав.
 
Член од
1 август 2006
Мислења
39
Поени од реакции
0
Mene prviot pat mi bese na 16god.,kaj tipot doma,pijana rabota,ne ni ukopcav deka ustvari toa se desava.Valjda zasto na tipot mu bese mnogu mal:pos2:..... Za zal prviot pat mi bese so nekoj sto ne go sakav.:aplauz: Znam deka se zaebav ali toa e toa,nema nazad.Za nisto vo zivotot ne se kaam,se se slucuva so nekakva pricina i ne vredi da se kaeme
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
sweet chick напиша:
Mene prviot pat mi bese na 16god.,kaj tipot doma,pijana rabota,ne ni ukopcav deka ustvari toa se desava.Valjda zasto na tipot mu bese mnogu mal:pos2:..... Za zal prviot pat mi bese so nekoj sto ne go sakav.:aplauz: Znam deka se zaebav ali toa e toa,nema nazad.Za nisto vo zivotot ne se kaam,se se slucuva so nekakva pricina i ne vredi da se kaeme
Значи да резимираме: ти пијана 16 годишна девојка, него му бил многу мал, не си го сакала, знаеш дека си се заебала... И не се каеш??? :lud:
Свака ти част. :toe:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
PSYtisfaction напиша:
Значи да резимираме: ти пијана 16 годишна девојка, него му бил многу мал, не си го сакала, знаеш дека си се заебала... И не се каеш??? :lud:
Свака ти част. :toe:
Зошто да се кае за ебење па макар и прво да било. Кога тогаш мора тоа да се случи (за повеќето од нас) и нема врска дали била пијана, дали уживала, дали го сакала типот. Зар сите машки/женски мора да уживаат во првиот пат и зар мора тоа да биде со "вистинскиот"?
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
vardarce напиша:
Зошто да се кае за ебење па макар и прво да било. Кога тогаш мора тоа да се случи (за повеќето од нас) и нема врска дали била пијана, дали уживала, дали го сакала типот. Зар сите машки/женски мора да уживаат во првиот пат и зар мора тоа да биде со "вистинскиот"?
Ти од машки аспект може не гледаш така на работите, ама за девојките невиноста е нешто свето многу важно, така да верувај ми дека и било битно дали била пијана, дали уживала, дали го сакала типот. Она може не покажува, ама сигурно не и е сеедно за ова сега. Не викам дека треба да го чека принцот на белиот коњ, таман работа, ама треба да се припази малце со кој, кога, како...
Ама на крај краева, па нејзина работа си е нели? :toe:
 

back_rest

ex mod coder
Член од
19 јули 2006
Мислења
1.590
Поени од реакции
107
vardarce напиша:
Зошто да се кае за ебење па макар и прво да било. Кога тогаш мора тоа да се случи (за повеќето од нас) и нема врска дали била пијана, дали уживала, дали го сакала типот. Зар сите машки/женски мора да уживаат во првиот пат и зар мора тоа да биде со "вистинскиот"?
тоутали дисагрид вит ју.

е ајде сега, шо не земат сите да си го бркнат прстот за прв пат мајка му стара. ма дај ти се молам.
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
HsIlOmEdUs напиша:
тоутали дисагрид вит ју.

е ајде сега, шо не земат сите да си го бркнат прстот за прв пат мајка му стара. ма дај ти се молам.
Препрочитај го постот па после коментирај. Никаде не реков дека сите мора така да ја изгубат невиноста, дека невиност може да се изгуби и со некој неспецијален некој што ти е "прирака" и плус кај повеќето женски првиот пат не е уживанција.
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
На 14 години и тоа во Грција. Не знам колку време траеше ниту таа како се чуствуваше в'крај бев пијан што мислев дека ќе умрам. Но го паметам крајот :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 

marga_k

HONEY
Член од
6 март 2006
Мислења
347
Поени од реакции
5
so maz mi, koga mi bese samo decko,bez da planiram ,vo sator vo katlanovo za 1Vi maj(den na trudot):),jas nesakav toj mi se naluti a idevme samo 5 meseci.togas si rekov ,aj neka bide:)mene ne mi bese ubavo,me bolese ,prvite nekolku pati mi bese samo bolno,ubavo ne.
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
EKSTRA mislev prvo dea e nesto neobicno ama posle svativ deka e zadovolstvo!:pos2: :wub:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
marga_k напиша:
jas nesakav toj mi se naluti a idevme samo 5 meseci.togas si rekov ,aj neka bide
Значи со дечко ти тогаш си имала прв пат сексуални односи затоа што ти се налутил, па си прифатила за да ти се смири (а не затоа што си сакала - односно, сама кажа дека не си сакала)?:icon_eek:
Ете секс од погрешни причини.
 
Член од
25 јули 2006
Мислења
8
Поени од реакции
0
Јас 21 година-стараа! Он 31. Пошто ми беше срам,не му кажав дека сум невина,се праев искусна. И ми успеа. Беше амејзинг,не ни осетив кога се скинало. Траеше повеќе од саат време,со сите можни пози. Од кога заврши се,морав да му кажам,пошто типот мислеше дека имам добиено,пола кило крв на креветот.Хаос. Екстра искуство,не би го менувала за ништо.Совет за сите почетнички,битно е да има огромна страст и еротски набој,да не мислите на ништо и се ќе биде во ред.
 

marga_k

HONEY
Член од
6 март 2006
Мислења
347
Поени од реакции
5
Fortune напиша:
Значи со дечко ти тогаш си имала прв пат сексуални односи затоа што ти се налутил, па си прифатила за да ти се смири (а не затоа што си сакала - односно, сама кажа дека не си сакала)?:icon_eek:
Ете секс од погрешни причини.
ne go svakaj toa bukvalno:"ne sum sakala"jas go sakav nego poveke od sebe i toa go sakav ,ama ne sakav togas..mi trebase uste vreme...mi bese strav...inaku sega pak da sum nevina povtorno bi sakala da mi e prv:)
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Добро што им е проблемот на жениве, требало да бидат спремни, да бидат со правиот за да имаат секс, вака нака. Зошто не сватите дека не е важно дали првиот пат е со вистинскиот, дали ќе уживате или не, важно е тоа да го направите за да ја поминете таа бариера на невиност, а после со следните дечковци или пак со истиот дечко ќе уживате и ќе се устручувате во сексот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom