Вашето прво сексуално искуство

Член од
28 јуни 2022
Мислења
9
Поени од реакции
14
imav 15, na vikendica so sakaniot (ne mi beshe dechko), malku boleshe prvata minuta no potoa ubavo mi beshe, se dodeka ne vidov deka nishto ne zboruva chovekot i samo jas drdlam i mi zdodea edvaj chekav da zavrshi. se derev kako nekoja mavnata, ne oti me boleshe, tuku od onaka ubavo mi beshe da si se deram (samonapaluvanje), kako za prv pat super, povtorno taka ne bi (nemase ni ronka ljubov vneseno vo celiot chin), traeshe 1h i potoa chovekot i se vrati na bivshata. pa me pobara po nekolku meseci ii jas ne sakav nishto so nego ii mi ja eba drugarkata istiot period.
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
7.663
Поени од реакции
4.974
На 17 години таа имаше 21 година беше во хотел на планина. Беше постара сестра на еден мој другар кој беше геј. Ептен беше добра и убава и самоуверена. Малку чудно беше на почеток ама брзо влегов во шема таа беше воглавно горе и и се мавтаа цицките. Тоа го памтам...
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.544
Поени од реакции
34.850
денес го имав првиот секс.беше прејако.тој беше постар од мене 1 година.беше крваво,и болеше малку
Браво.
Ај сега земај книга да повториш граматика.
 

Heyy

hru
Член од
12 март 2022
Мислења
37
Поени од реакции
78
Браво.
Ај сега земај книга да повториш граматика.
од компјутер сум,не ми работи копчето за голема буква,така да прво треба да дознаеш што е проблемот пред да збориш;)
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.544
Поени од реакции
34.850
Не ти работи Shift, не ти работи ни Caps Lock?
Значи 2 копчиња, не ти работат.
А очигледно ни Space не ти работи, што значи дури 3 копчиња не ти работат ;)
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.780
Поени од реакции
10.554
денес го имав првиот секс.беше прејако.тој беше постар од мене 1 година.беше крваво,и болеше малку
Многу рано бе. 13 часот е, на оваа жештина да имаш прв секс е за восхит. Браво! Продолжете вака и понатаму.
 

Heyy

hru
Член од
12 март 2022
Мислења
37
Поени од реакции
78
Не ти работи Shift, не ти работи ни Caps Lock?
Значи 2 копчиња, не ти работат.
А очигледно ни Space не ти работи, што значи дури 3 копчиња не ти работат ;)
од што заклучи дека спејс не ми работи
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.706
Поени од реакции
22.140
Kade stignall svetot, prvo gubat nevinost, posle ucat da pisuvat.
Епа сега не може сите да се писмени, знаеш што значи да ја држиш козата мирна за да и го скинеш љунферот? Дај им на луѓето малце заслуга, со кој образ ќе бараш утре овча лој?
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.146
Поени од реакции
28.900
Епа сега не може сите да се писмени, знаеш што значи да ја држиш козата мирна за да и го скинеш љунферот? Дај им на луѓето малце заслуга, со кој образ ќе бараш утре овча лој?
Ги боли оноа, таквите министри станаа.
 
Член од
26 јули 2021
Мислења
46
Поени од реакции
133
Со мој другар на 20 години. Кај него дома во стан, предобро искуство, се уште се дружиме. Не беше болно, дури ни крварењето не не спречи да продолжиме со повеќе партии секс.
 
Член од
25 септември 2023
Мислења
111
Поени од реакции
119
Многу сакам да го споделам моето прво сексуално искуство. Уште од 13-14 год имав hi5, Myspace, MSN, многу девојќи ми пишуваа бидејќи тогаш бев во некој рок филм и имаше дух во тоа време за тие работи. Јас бев мал и наивен и не знаев дека жена се лапа, гушка, па само флексав пред нив кој сум и што сум. Моите другари исто така па немаше од кој да видам дека би сакал да и го натегнам на некоја. Дојдов на 16год каде што веќе почнаа проблеми и лудости и сфатив дека брзо ќе умрам од толку пиење, пафкање и пушење цигари па решив една ноќ да и побарам на мојата девојка исто 16год. Долго молење и мачење, стискање и масажи, соблекување па пак облекување на прслуци беше таа војна во која што јас мислев дека треба да дадеш за да земеш, па мислејќи дека таа ќе ми го испуши јас после една така едноставна мисионерска со многу лапање и љубов, се наведнав и ја исполижав вагината можеби едно ехееее 20 минути, таа си уживаше, едно време демек не сакаше, за после да ми каже дека никогаш нема да лапне пенис. Стариот мој се заебаваше со мене викаше сине сега злато бараш во вагината на жената ама еден ден ќе сфатиш дека нема злато таму.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom