Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

Член од
24 мај 2015
Мислења
328
Поени од реакции
141
Зошто на сајтот на Министерството за правосудие не ги објавуваат протоколите како што правеле во минатото. Ги има за 2017та и после тоа прекинале? Дали ги има на некое друго место?
 
Член од
10 септември 2009
Мислења
119
Поени од реакции
31
Decki imal li nekoj problem so zakazuvanje za podiganje na ukas na webstranata? Nikako nemozam da zakazam cas/vreme...
 
Член од
12 јуни 2019
Мислења
58
Поени од реакции
45
На моја пријателка денеска виде,дека и е потпшиан ,била на положително крајот на декември или почетокот на јанари некаде тој период,
 

Attachments

На врв Bottom