Бугарски шпиуни фатени во Грција

Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Вместо да пракат шпиони нека подобре им треснат една 500кг бојна глава централно во техната убава казарма :helou: Е*ем ти и гејците! Тије само се плашат ама нормално след толкова кражби. Јас викам островите и Кипар за турците беломорска македонија за вас а па беломорска тракија за нас. Само кажете кога почваме :)
:pos2:Абе нели сте сојузници во НАТО....:pos2: така ли бе за ортаците:pos2:
 
R

RAYTHEON23

Гостин
Веке отдавна знаеме каде са базите на ГР,не ни требат слики.
само шо они имаат леопард тенкови и појака авијација

Вместо да пракат шпиони нека подобре им треснат една 500кг бојна глава централно во техната убава казарма :helou: Е*ем ти и гејците! Тије само се плашат ама нормално след толкова кражби. Јас викам островите и Кипар за турците беломорска македонија за вас а па беломорска тракија за нас. Само кажете кога почваме :)
зошто ги демонтиравте ракетите од СССР:vozbud:
 

fmi

Член од
1 февруари 2007
Мислења
13.039
Поени од реакции
2.270
само шо они имаат леопард тенкови и појака авијација
Да имат,но не заради нас седат тамо :helou:,а заради некоj друг.
Грците па немат нешто друго,което ние имаме и така.:toe:
 
Член од
4 септември 2008
Мислења
951
Поени од реакции
18
фми не се тревожи бе бате, ве фатија во битола, ве фатија во грција...ебате аматерите
Ало професионалецо, дека те видовме на походо.
Ние знаеме се за Г'рција и они знаат се за нас. Нели сме во НАТО.
Г'рците имат страв дека тие шпиуне могат да работат за трета држава воин од НАТО.
Ова може да биде Русиа, Кина, Македонија. Оваа е вистината и како читам супер глупи постови дека БГ шпионира Г'рциа ме заболе коремо од смев. Аиде малце мислете бе дечковци.

Ќе се дели.Солун е наш,Атина ќе ја делиме.
Опаа, чекаи малко Солун ке ваш, ако покажеш документ, ферман дека е ваш. Инаку сметам да го делиме.:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom