Бугарски идол на А1

Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Kako so zabelezav vie ste ja gledale na A1 prvata vecer u Plovdiv, za nea ke ima prodolzenie pak, znaci na A1 se eden den ponazad. Preporaka: Gledajte si na bTV a ako nekoj saka repriza mislam deka gi ima na arenabg.com ili na zamunda.net

Vsusnost na Zamunda nema, izgleda pocnuvaat da gi stavat od malite koncerti pa natamu
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
ае сеа а1 најбоље се немој така БИГАРИВЕ МНОГУ МУЗИКАЛНА НАЦИЈА БИЛЕ БРЕЕЕЈ шо ке беше ова!
 

MissDiddy

Foxy`s little sister
Член од
1 март 2009
Мислења
11
Поени од реакции
2
hahaha..use da znaea pola od niv da peat..xD:vozbud:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Добро бе луѓево немаат срам шо се пријавуваат:uvo:
Па глупости во боја, веќе не ми е интересно да гледам глупи луѓе кај шо се мислат леле имам најубав глас... добро шо им е стварно?
Дај нека им остат место на тие шо стварно им треба црвен лист..а не од сожалување да им даваат:tapp:
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Добро бе луѓево немаат срам шо се пријавуваат:uvo:
Па глупости во боја, веќе не ми е интересно да гледам глупи луѓе кај шо се мислат леле имам најубав глас... добро шо им е стварно?
Дај нека им остат место на тие шо стварно им треба црвен лист..а не од сожалување да им даваат:tapp:

Epa mora i vo Sofija kogake se odlucuva koj odi ponatamu da ima nekoj da pravi cirkus. Patem deneska go izbraa i tretiot so ke pee so Mustafa i so toj koj nosese kozeni pantoloni i crvena kosulja. Tie ke peat zaedno.
 

Qwerty!

Knowledge is power:O
Член од
28 јуни 2008
Мислења
803
Поени од реакции
11
леле какви фрикови има човече..:pos2::pos2:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
некои од овие стварно немаат мозок еј.. неможат да говорат а зимаат микрофон у раците хахахаха.. иначе најсмех до сега ми беше Мајкл Џексон на кроасаните.:pos2:
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Leeeleeeeee leleeeeeeee edvaj 10 od makedoncite pustija, ama kvalitetni glasovi pustija taka da vo Sofija ke se popravat. I imase nekoi prodadani dusicki koi bile nauceni deka makedonskiot i bugarskiot narod bile edno:tapp::tapp:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Вчера биле изгледа ама денеска на А1.
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Jas gledam na bTV a oni davat ponapred otkolku A1:helou::helou:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.450
Слабо смеење со нашиве... бугарите поголеми таленти се :pos:
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Mi nedostiga Ivan Angelov od minatata godina:)))))))))

 

рок-кејт

незгодна ко кратко ќебе!
Член од
22 мај 2007
Мислења
1.024
Поени од реакции
70
само ќе го напишам ова:
ица кен а межик.....:nenene:
и ќе надополнам со:
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.257
Поени од реакции
8.361
Овие од идол не се нормални прво дека се видат во огледало тие што се од жири па после бесилка за сите пријавени РЕЗИЛ!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom