Британија објави тајни документи за НЛО

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
ako gi otkrijat site tajnite ke dojde do panika i haos i site ke pocnat da se ubivaat megu sebe mislejki deka se vonzemjani..........
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
44
Поени од реакции
1
eh zs mislite deka ce dojdi do panika i haos so ima tolku strasno da se kazi deka ima vonzemjani :)
a i dokolku vonzemjanite sakale da ne napadnat do sega mozea da ne skicmat :)
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Абе нека ми даде некој линк од каде можам да ги слегнам архивите на Британија за НЛО.....???Anyone?:vozbud:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Абе нека ми даде некој линк од каде можам да ги слегнам архивите на Британија за НЛО.....???Anyone?:vozbud:
:pos2::pos2:aбе оди вработисе во НАСА таму ќе можеш и да зборуваш со вонземјаните
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.277

Над половина милион случаи на неидентификувани летачки објекти се регистрирани во Британија од педесеттите години на минатиот век до 2007 година.



Што мислите за ова?
Jaс мислам:

2007-1950=57
500.000/57=8771
8771/365=24

Значи секој ден по 24 случки на НЛО во просек се случувало на Британија!!
Па толку авиони дневно не прелетуваат во пеесетите и шеесетите!
секоја од тие случки за да биде документирана и истражена, потребни се барем по двајца и барем по неколку денови а можеби и неколку недели да се утврди дека е неидентификуван објект.
Па сега види колку луѓе и колку денови тоа трае...

Јас мислам дека бројките треба многу, многу да се намалат
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Angliskata kralica e vonzemjanin i celata familija im se vonzemjani , Dijana toa go dozna i zatoa ja roknaa vo tunelot ... :tv:
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Tie se podvid na zverogushteri od tretata sfera megu cetvrtata dimenzija , no ne se site al u globala se i oni ...big happy familly
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
So stravovite , negativnata energija ... a nie sme tuka samo ovci koi im sluzat za priplod i ishrana ...mnogu zaebani vonzemjani se toa
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
So stravovite , negativnata energija ... a nie sme tuka samo ovci koi im sluzat za priplod i ishrana ...mnogu zaebani vonzemjani se toa
Стравови... негативна енергија... епа нема потреба за загриженост кај и да е ќе умрат од предозираност.
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Се што ние знаеме не е вистина.
А се што е вистина ние немаме поим ни дека постои.
На крај краева кој сме па ние да ја знаеме вистината?

Заклучок: Џабе се замарате :)))
 
Член од
25 мај 2008
Мислења
547
Поени од реакции
14
abe nie ne sme nikoj ama jas milsam deka i tie sto treba da ja znaat vistinata ne ja znaat taka da vidi ti samo lazat nesto od nesto i sekogas koga ke pustat nesto vo javnost onaka za toa nemaat mn dokazi samo taka kazuvaat kolku da e aktuelno toa vo svetot dodeka tie se zanimavaat so dr valkani raboti :wink:
 
D

DeviL_32`

Гостин
vonzemjani bile zabelezani uste od 1947 i ova so znacite vo polinjata mi e cudno a ima nesto drugo luge so se slikale nazad vo pozadina izleze edno zeleno bate koe kako da se krie od svetlinata na blicot od neznam kakov aparat poglednete na you tube ima i klipcinja za dzinovi
Точно е бре Зелено бате:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom