Босна - страотни снимки од масакри

Член од
28 јуни 2006
Мислења
403
Поени од реакции
0
Повторно во јавноста се појавија грозоморни снимки од убиства на недолжни цивили и заробени војници.
Најновата снимка шо ја објави хрватски-vecernje novosti-говори за бруталноста на армијата на БИХ и странските платеници од муслиманските земји.
www.vecernji-list.hr
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
sajtot nema sansi da go gledam a znaes zosto...
zatoa sto Srbite napravija 9999999999999999999999999999999999999999999999999 poke od to so go napraja bisancite ko ke zakacis link i od brutalnostite na sribe so napravija kosovo bosna pa i hrvatska togas ke prajme muabet
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
[media]http://youtube.com/watch?v=hDHX66NF54o[/media]
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
ЗОШТО?
[media]http://youtube.com/watch?v=be1HyV2mwZg[/media]

Чукнете си ја малце главата...
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
mene nekoj si so nikot Trilobite (ako ubo zapamtiv) odma CRVEN za postot so go imam napisano tuuuuu glupi luge
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Crazy P0Y0L напиша:
mene nekoj si so nikot Trilobite (ako ubo zapamtiv) odma CRVEN za postot so go imam napisano tuuuuu glupi luge
А зошто глупи луѓе?Дека ти дал црвено?Па не мора сите да размислуваме како тебе.Одма да се плачело,кукало ццц.

Војната во Југославија беше за сите крвава дал се Босанци,Хрвати или Срби.Колку Србите имат толку и Босанците имат злосторства направено.Имам многу видео снимки гледано и каде Босанците(муслиманите)убиват,силуват жени деца и стари луѓе!Само што нивната пропаганда со плачење и кукање многу го потресува светот и со тоа се прават невини(а не се).

п.с.еве ти и од мене црвено дека со плачење ке те направат невин.
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Прво Трн_во_око браво за двата клипа, феноменални се!

Второ...
БАЛКАНКАН напиша:
...си ги убивате жените, децата, си ги рушите храмовите, си ги палите куќите... Толку малку народи а толку многу злоба помаѓу вас..
реченицава кажува се... Југославија, една од најголемите светски сили се распадна зошто некој така сакаше... војни, убиства, палање, колење... зошто некој така сакаше.
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
natasa toa so ti si nacistka si,toa go dokaza i vo toveto mislenje,kako e mozno da ti e zal za srbite,sigurno ne si videla so napraia kosovo,bosna i hrvatska????GLEDAS VESTI posto drugo objasnuvanje sa tvojot BOLEN um nema i jas ti dadov edno crvence i za to sigurno ke dobijam ban.
 
Член од
6 април 2006
Мислења
972
Поени од реакции
11
Koj ke place ako ne albanec... Samo so toa ne pali tuka, forumov ne go drzi USA. ;) A za ogranicenite kako tebe poyol, uvek e u pravo samo tvojata strana.
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
aha taka znnaci i sea ke cekas da te falat demek so mi mu rekaol na albanecot,ne znam koj so placenje ja otvore temava.
ke ti kazev i jas nesto ama ima makedonci vo forumot koi navistina gi pocituvam i zaradi eden klosar ko tebe ne vredi da go vregam makedonskiot narod
kapis.................................
 
Член од
6 април 2006
Мислења
972
Поени од реакции
11
Ti go rekov toa sto go mislev, ako imas nesto da kazes cekam, ako ne, ne se vadi na makedonskiot narod.
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
ne vredi za "coek" ko tebe ok
posto jas imam pocit kon drugite ne sum klosarce ok???
i te molam poke da ne prodolzis tuka ako nesto te maci ajde na PP kazi mi,ako ne pisi si za temava nesto
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.383
Престанете со препуцавање, зошто и на двајцата ќе ви биде забранет пристапот кон темава. Недоразбирањата решете си ги по приватните пораки.

Може да продолжите со дискутирање околу темата.
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Crazy P0Y0L напиша:
natasa toa so ti si nacistka si,toa go dokaza i vo toveto mislenje,kako e mozno da ti e zal za srbite,sigurno ne si videla so napraia kosovo,bosna i hrvatska????GLEDAS VESTI posto drugo objasnuvanje sa tvojot BOLEN um nema i jas ti dadov edno crvence i za to sigurno ke dobijam ban.
Крејзи дали те имам навредено во постот погоре?Болен ум има само тој што болно размислува!И кај реков дека ми е жал за Србите и од кај процени дека сум нацист?

РЕКОВ „Луди„(ако не знаеш да читаш Македонски научи се)дека војната беше крвава за СИТЕ народи.Се случи нешто што не требаше да се случи.Ама ние сме таков народ балканците ако не отвориме војна,да се убиваме,псуеме,навредуваме нема да се викаме балканци!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom