Боречки Вештини

Член од
29 септември 2017
Мислења
178
Поени од реакции
101
Некој добар боксерски клуб знае некој?
БК Аперкат, мислам во Автокоманда се наоѓаше, ама не сум сигурен. Имаше и еден во СЦ Борис Трајковски, ама не знам колку е добар клубот и дали уште постои.
 

DD`

Член од
9 јануари 2019
Мислења
13
Поени од реакции
4
Мислење за боксерски клуб - Скопје, во н. Автокоманда?
 
Член од
29 септември 2017
Мислења
178
Поени од реакции
101
Мислење за боксерски клуб - Скопје, во н. Автокоманда?
Ако уште е тренер Руждија Калач во тој клуб, тогаш нема да се зафркнеш ако отидеш таму.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DD`
На врв Bottom