Блондинки или бринети?

Плавуши или бринети?


  • Вкупно гласачи
    248
Член од
28 септември 2008
Мислења
163
Поени од реакции
4
Иако мегу овие 2 брам плаво..и девојка ми е плавуша.Но сепак обожавам оноа...ептен црни коси :)
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..мн поубава е бринета ..па некоја со тенок струк и онака висока..лепота...не дека плавине не чина..ама ипак поубава е онаа потемна:wink:..според мене...
 
Член од
16 февруари 2008
Мислења
29
Поени од реакции
0
Cel zivot sakam da sum brineta...(70% samo kolku da ne mi kazuvaat vicovi za plavushi) I sekoj pat frizerot me predomisluva poradi mojata natural plavka...whatever moram da se branam..ali premnogu fatalno mi deluva ona BLANSHIRANO plavo,pa i lokni zgora na se ufffff da ne re4am BUGARSKI PJEVALJKI:D
 
Член од
3 октомври 2008
Мислења
24
Поени од реакции
0
jas bev plavusa do skoro ama koga se bojadisav potemno brineta vsusnost otkriv deka izgledam daleku poubavo i poseksi svetlata kosa izgleda osteteno i prozirno pozdrav
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
Plavite izgledaat po seksi ama imaat golema praznina vo mozokot,sakam crni pa makar i isfarbani:smir:
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Oбожавам плавуши а и женска ми е плавуша . Така да, да не слушнам лош збор за плавуши:smir:(барем сега за сега)
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
ubavinata na zenata doaga od nejzinite oci po mene od kosata mozda ama pred se da ima ponasanje na zena, da ima maniri, da bide nezna zenstvena, ko sto zenite sakaat pravo masko taka i nie sakame pravo zensko a denes zenata e zena dur ja onadis a posle se pretvara u maz mislam u ponasanjeto i mnogu odbiva toa, zatoa i seksot ne moze da funkcionira ako zenata ne sfati deka e zena i deka treba da bide fina lice pice sto se veli ako saka da dobie dobar sex, inaku neka si plati zigolo ama so nego itekako ke bide fina, ili vibrator.
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
328
Поени од реакции
5
бринети не за друго и јас сум една од нив ама сакам да видам како ке личам ако бидам плавуша:smir:
 
П

Паган-др

Гостин
Бринети. Некако ми се онака посимпатични. Али може да се погоди и некоја плавуша да и фрлам око.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom