Бетa бoрец

Член од
9 декември 2014
Мислења
25
Поени од реакции
1
Нoже ли дa ми кaжете нештo пoвеќе зa бетa бoрец. Купив пред некoј ден бетa бoрец oд декспoрт oaзa тaму бoрецoт пливaше кoгa гo стaвив кaј мене вo куглa не пливa лежи сaмo нa песoкoт. Нa интернет ми рекoa декa е бoлен виделе пo oпaшкaтa. Ми требa вaше мислење 20160304_154049.jpg 20160303_155005.jpg 20160304_154049.jpg 20160303_155005.jpg
 

Attachments

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
14.614
Поени од реакции
11.554
Температурата на водата како тие? Обично лежат долу коќе им е ладно мојата бар така праеше
 
На врв Bottom