Бесплатни SMS пораки! - Addon за Mozilla Firefox

  • Креатор на темата Ајсшутер
  • Време на започнување

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
ви викам јас ќе го банираат к`т д`т.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Операториве имаат помешано прсти миљон посто.
 
P

Princ

Гостин
Може некој да провери дали кон ВИП се праќаат? Јас немам никој со ВИП број.... Ме интересира дали само кон нашиот т-мобиле не одат или во цела земја (двата оператора што ги поддржува системот). Ако е само т-мобиле, од инает ќе им најдам чаре...
 
P

Princ

Гостин
Јас тестирав, ни на вип не стигнаа пораките (иако аддонот рече дека се пратени, значи не ја појавува грешката за т-мобиле како погрешен број)
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
И сега не бива да се прака пораки ?
А може ли некојпат да се поправи ?
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.731
Поени од реакции
9.782
Незнам како е за кај нас, но за да пратам порака во Германија нон стоп даваше погрешен број. Финтата сега за т-мобајл барем во Германија е дека треба да се прати смс на еден број за да се активираат овие бесплатни пораки. Може да се прима 10 пораки дневно. И се праќа без позивниот број за земјата, бираш Германија (во мојот пример) и само бројот без 49. Исто така праќам само од веб страницата не преку аддон. На веб страницата имало и упатство како да се активира таа работа.

http://www.worldsms.co.cc
 
Член од
23 септември 2009
Мислења
154
Поени од реакции
46
nisto ne biva a ? i kaj mene kazuva invalid... tamu.. help ?!?! ke bide li nekogas:d
 
Член од
23 септември 2009
Мислења
154
Поени од реакции
46
епа дај кажете некоја страна за бесплатни пораки... :S
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
aj eden primer kako terba da se popolnat tie polinjata za brojkite.. neso me zeza mene..
Нема што да те заебава.

Во првото поле 389 потоа во второто 70, 71, 72, 75, 76, 77.. зависи на кој оператор е, и крајното поле го пишуваш бројот. Полесно од ова нема :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom