Без кондом сте - Што ќе правите?

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Запознавате во град згоден дечко/девојка и завршувате во кревет.
Ви се укажува прилика за секс, но немате заштита. Што ќе направите?
Дали би одбиле секс, или нема да можете да оддолеете на приликата, па ќе имате несигурен секс?
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
571
Поени од реакции
8
Епа јебига ке трчам до нај блиската продавница :)
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
571
Поени од реакции
8
ке се вратам кај неа со курот во раце :) ке идам со мотото ако "било пишано да направам беља нека биде така".
 
P

Princ

Гостин
zavisi so kogo e. iako sekogas imam so mene, ako ne ja znam devojkata dovolno dobro, naverojatno bi se obidel da se oladime.
 
Член од
31 јануари 2005
Мислења
145
Поени од реакции
22
Jebiga dobro bi bilo i da imas sreka, pa da si pomines bez posledici: :) :)
 
S

Svetovid

Гостин
Ne se zaebavajte, bez kondom ni u son. Sekakvi boleshtini ima u PM! Inaku u dolga vrska mozhe, ama samo ako ste sigurni deka malata (ili vie) ne shara naokolu :lol: ama pa taka reskirash nesakana bremenost!
Teeej, vishe ni seksot ne e ona sho beshe. Iam eden prijatel Franciz, postar chovek (nekoi 40-ti) sekogash mi vika: "Ebave generacijata ne znaete ni kako e da go brcnesh na golo! U nashe vreme pilula kje zemeshe curata i ZHURKAAAAAAA, a sea so boleshtinive vekje i seksot ne e toa sho beshe!"
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ќе си носиш еден у новчаник, а ако нема, има кај да се купи, ако и то нема, е па нека пуши бре брате, а ти ќе се оддолжиш другпат. Или барај, некаде мора да има.
како беше онаа, глуп памти, паметен запишува.
Јас би парафразирал:
Глуп не носи и се надева дека ќе купи, паметен а потроши нови зема и секогаш носи!

Освен ако не си ќор ќутук говно испијанет. Тогај кој му е.бе матер, бутај, па после моли бога да не закачиш нешто.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom