Бебе

Дискусија во форумот 'Бременост' започната од macence994, 26 мај 2015.

 1. Олимпија

  Олимпија Македонија во срцето!!!

  Член од:
  26 март 2008
  Мислења:
  5.606
  Допаѓања:
  9.067
  И од скиснатиот квасец на мажот она не добива по 3-4 месеци?
  Ај олади молим те.
   
 2. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  21.496
  Допаѓања:
  31.997
  Фали уште дека голтнала од скиснатиот квасец и затоа не добива.

  Има 20 години, а стресови и грижи. Психолошки проблем и прво разговарај со психијатар.
  Најдобро е секој втор ден и без замарање што и како ќе биде. Одите на одмор двајца, се враќате тројца. :icon_lol:
  Најубав период за опуштање. :icon_mrgr:
   
 3. macence994

  macence994

  Член од:
  19 мај 2015
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  1
  ви благодарам на советите ;)
   
 4. Prestapnik

  Prestapnik Кондураџија

  Член од:
  10 јануари 2015
  Мислења:
  415
  Допаѓања:
  342
  Сакаш јас да пробам?
   
  На DracevoTheCity му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Олимпија

  Олимпија Македонија во срцето!!!

  Член од:
  26 март 2008
  Мислења:
  5.606
  Допаѓања:
  9.067
  Темата не е во ЧДА. Така да со здравје да ги користиш казнените.
  Секој следен испад ќе се казнува. :pipi:
   
  На ShakaZulu, Agda Beata и macence994 им се допаѓа ова.
 6. macence994

  macence994

  Член од:
  19 мај 2015
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  1


  значи Јас побарав помош и ако немаш корисен одговор поарно не одговарај , има др што знаат убаво да ми одговорат , значи јас убаво си прашувам и ги замолувам лугето убаво да ми одговорат а не така ,
   
  На mickey mouse му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: