Барам

Дискусија во форумот 'Apple уреди и iOS' започната од Jack123, 7 јули 2019.

 1. Jack123

  Jack123

  Член од:
  5 август 2016
  Мислења:
  107
  Допаѓања:
  21
  Здраво незнам дали е за тука темата ама ми треба некоја добра навигација за на телефон за во Македонија и низ Балканот по можност да е без пари.
  Ако има некој нека предложи

  Фала
   
 2. Jack123

  Jack123

  Член од:
  5 август 2016
  Мислења:
  107
  Допаѓања:
  21
  I bez Internet
   
 3. Кеплер

  Кеплер

  Член од:
  14 јануари 2015
  Мислења:
  5.470
  Допаѓања:
  7.454
  google maps so offline mapi.
   
 4. Anon

  Anon /b/ House /b/

  Член од:
  13 декември 2007
  Мислења:
  10.236
  Допаѓања:
  15.203
  HERE WeGo
   
 5. Morbio Inferiore

  Morbio Inferiore

  Член од:
  28 август 2009
  Мислења:
  538
  Допаѓања:
  337
  Navigator. Со неа до Будва бев, одлична е.
   

Сподели преку: