Барам Motorola PC Suite

Untak

Simply complicated...
Член од
16 јануари 2008
Мислења
441
Поени од реакции
68
Вака...ми треба PC Suite за Motorola w377, барав да симнам ама не ми оди некако, несака со MobilEdit, имам USB кабел (miniUSB) ми треба само уште програмот за конектирање на телефонот со компјутер, би бил многу благодарен доколку некој ми посочи каде да симнам или ако може некој да закачи би помогнало, и работава ми е за бесплатно а не за пари !!! :D
 

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
edno vreme koga imav motorola mi se motkase nekade po cd-a.

Probaj da baras so torenti (mininova bi trebalo da go ima)
 

Untak

Simply complicated...
Член од
16 јануари 2008
Мислења
441
Поени од реакции
68
Гледаш не ми текна на тоа, па пробав така бато, ама еве закачив некој апла нови вируси од тоа и до сега го поправав компјутеров (format) и пак немам PC Suite :D
 

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
ke go pobaram CD-to na rabota pa ke ti pisam poraka...
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.213
Поени од реакции
935
Ако имаш мемориска во телефонот, не ти треба никаква програма, а ако немаш, препорака Motorola Explorer, јас таа ја користам.
 

Untak

Simply complicated...
Член од
16 јануари 2008
Мислења
441
Поени од реакции
68
Јок бе нема мемориска, СРАЊЕ У БОЈА Е ТЕЛЕФОНОТ, ама ете на поклон го добив па да го ѕирнам колку може, а друг поасален немам т.е. имам ама со срање екран е телефонот нешо не го бива и затоа :D
 
Член од
10 август 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
baram slusalki za lg chocolate kg800

baram slusalki za LG chocolate (cokolado) kg 800 koj znae kade ima ili kade se prodava ili pak koj prodava neka mi pise na vase-iliovski@hotmail.com neka ne pisuva na forum zs retko go posetuvam ili neka mi se javi na tel 02/2780734 a neka proba i na mob 071741728:helou::helou::helou:eek:dnapred fala :helou::helou::helou:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.213
Поени од реакции
935
Прво симни си Motorola USB drivers, инсталирај ги, а потоа обиди се да се поврзеш преку Motorola Explorer.
 

Untak

Simply complicated...
Член од
16 јануари 2008
Мислења
441
Поени од реакции
68
Фала однапред, пробав и вака АМА ЈОК БЕ НЕСАКА ПАК, КАКО НА ПОЛНАЧ ДА ГО СТАВАМ ТЕЛЕФОНОТ, а не на компјутер, само како mass storage може, на друг начин не...:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom