Барам игра.. т.е. "Која беше играва..?"

Член од
27 април 2007
Мислења
53
Поени од реакции
0
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
Сакам некој да ми ја најде NHL 2002...во моите убави денови ја играв се скапував од играње, се скрши ЦД-то и сеа ја сакам пак...Фала однапред...И ако има нешто од Ф1 поново од 2002...ако оне се лажам тоа беше последно...а?
 
А

Ајсшутер

Гостин
Сакам некој да ми ја најде NHL 2002...во моите убави денови ја играв се скапував од играње, се скрши ЦД-то и сеа ја сакам пак...Фала однапред...И ако има нешто од Ф1 поново од 2002...ако оне се лажам тоа беше последно...а?
Како бе последна мислиш дека е 2002 нормално дека има нови 2003,2004,2005 .. 2008... :)
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
Како бе последна мислиш дека е 2002 нормално дека има нови 2003,2004,2005 .. 2008... :)
Епа ако најдеш нешто ма да не ми се верува набаци навака :)

Нема бе не прават више од ЕА гејмс, а и другиве исто...веројатно ако пратиш формула коа не се возеѓе Индијанаполис пред некоја година па може и затоа американциве се неку*чија па што знам...
бтв Ф1 2002 у маалската играчница ја убивавме од возење лееееј ко ке ми текне ццц...со култхард у мекларен и баричело у Ферари лол
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Дечки дан памтите која е играва?

Значи стара е околу една и пол година. Излезе некаде у времето кога излезе Bioshock. Значи ликот со кој играте е индијанец и почнуваш у бар, па после нешто ќе те грабна вонземјани па ќе бидеш у нивниот вселенски брод и тако даље. 1st person shooter e igrava.
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Дечки дан памтите која е играва?

Значи стара е околу една и пол година. Излезе некаде у времето кога излезе Bioshock. Значи ликот со кој играте е индијанец и почнуваш у бар, па после нешто ќе те грабна вонземјани па ќе бидеш у нивниот вселенски брод и тако даље. 1st person shooter e igrava.
Prey.
 
Член од
23 август 2008
Мислења
72
Поени од реакции
3
Никако не ми текнува на една игра како се викаше, малку е стара...Ја играв многу одамна и сега никако да ја најдам.
Играта како што памтам:
беше поврзана со star wars, леташ со вселенски бродови(авиони), имаш мисии...
некој помош?:tapp:
 

aneta:)

animal lover
Член од
3 јули 2007
Мислења
449
Поени од реакции
13
Вака јас тука да си прашам ако знае некој. Еден мој другар сака да му симнам игра само незнае како се вика. Како што он ми објасни во играта ти си како некој бизнисмен и треба да правиш пари. А исто и купуваш коли или па треба некоја кола да однесеш без да и направиш на колата гребнатинка и за тоа ти даваат пари. Па после со парите си купуваш куќа и сето тоа е многу реално и била многу добра играта. Да не знае случајно некој за која игра станува збор?
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.847
Вака јас тука да си прашам ако знае некој. Еден мој другар сака да му симнам игра само незнае како се вика. Како што он ми објасни во играта ти си како некој бизнисмен и треба да правиш пари. А исто и купуваш коли или па треба некоја кола да однесеш без да и направиш на колата гребнатинка и за тоа ти даваат пари. Па после со парите си купуваш куќа и сето тоа е многу реално и била многу добра играта. Да не знае случајно некој за која игра станува збор?
Test Drive Unlimited. 95% сум сигурен :)
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Барам една игра од маме 32 поточно не знам како се вика. Играта е слична како Tumple Pop само што таа игра се пукаше некои топки и на врвот од секој левел имаше нешто како слот-машина - се добиваше поени, екстра животи, бонус левел итн. Еве некои слики како изгледа отприлика - ова е од Tumple Pop



Во меѓувреме ја најдов играта што ја барам но како се вика!? Еве слика..

 

Kajgana Shop

На врв Bottom