Балканска Лига

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Еве сеа ќе те испеат поповите за да ти помогнат ме тераш да кажам нешто што не треба а живеам добро со тебе за тоа прекини да провоцираш кога ќе обелодениш колку е годишниот буџет на Кк Струмица јас ќе ти кажам според мои сознанија колку е на Кк Пелистер можеби грешам ама барем јас знам нешто а ти рамно на ништо овој пост ти е жива провокација незнам што ти е целта ако сакаш нешто слободно кажи си може ќе видам што можам да сторам затебе.:pop::pop::pop::pop::pop::pop::pop::pop::pop:
Ох,бре боже...Вие мислите,Струмица нема пари нема финансии многу сте ГРЕШКА,многу ама ај не е местото овде...Да се расправам,и со тебе:pos2: .Ама,барем ти знаеш дека со тебе,најмалко сакам да се карам.:toe:
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Да да пријателе прашај некој подобро запознаен со такви информации и немој само да се правиш дека сета ти е јасна ако толку веќе знаеш кажи колку е буџетот на Кк Струмица..
Колку за информација Пелистер е 3 клуб во лигата по финансии ...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Колку за информација Пелистер е 3 клуб во лигата по финансии ...
55 000 илјади евра годишно другар е буџетот на Пелистер по мои сознанија втор клуб по јаки финансии во Македонија после Фени можеби грешам.:nesum:
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
55 000 илјади евра годишно другар е буџетот на Пелистер по мои сознанија втор клуб по јаки финансии во Македонија после Фени можеби грешам.:nesum:
првите три се Фени , Струмица и Пелистер ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom