Бабини деветини!

  • Креатор на темата vmx
  • Време на започнување

love

The one and only
Член од
2 мај 2006
Мислења
716
Поени од реакции
1
Ako imas mali usi ke zemes ubav maz.Ako tresis carsav navecer ke bides siromasen.Ako dodeka pies kafe ti se podisturi malce v tacna ke zemis ubav maz.Ako tasnata ti ja ostavas na pod ke bides siromasen.
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
Navecer tocno vo 00:00:00 se pojavuvale duhovite i ako tocno vo toa vreme dopres rastenie ke ti se isusi rakata....
 
Член од
20 декември 2005
Мислења
876
Поени од реакции
1
zeniite so imaat mala i tenka usta se ZLOBNI......e aj da ve vidam sea!
 

436053

Consigliere
Член од
19 декември 2005
Мислења
860
Поени од реакции
68
Е ова е вистина:
Дебелите луѓе се со добра душа,а слабите се лоши-најголемите отрови во мали шишиња се чуваат(без навреда)
А за бабини деветини колку сакаш
Ако ти се истури сол ке имаш 7 години несреќа,за да го спречиш тоа треба да си фрлиш 3 пати преку рамото сол.
Коа ке влезеш кај некој дома прв пат,треба да му украдеш нешто(ситно нали) и да си го стаиш под перница и демек ке ја сањаш жената ти
А тоа за црна мачка мислам дека не само што треба да се вратиш 3 чекори назад,него треба и 3 камчиња да фрлиш
и не ми текињаат сеа има миљарда
 
Член од
21 мај 2006
Мислења
18
Поени од реакции
0
DEMEK ,AKO NA POLNA MESECINA KOGA KE SI LEGNES DA SPIES,POZADI KREVETOT STAVIS OGLEDALO ,CRVEN KONEC ,CASA SO VODA,I PRVIOT ZALAK SO SI GO JADEL-A VECERTA .,I GI KAZIS MAGICNITE ZBOROVI ,KOI JAS SEGA NE GI ZNAM,KE GO ILI KE JA SONIS IDNATA ILI IDNIOT ZIVOTEN SOPATNIKKKK!:love2:PA SEGA ZA MAGICNITE ZBOROJ KOSULTIRAJTE SE SO VOLSEBNICKITE ,ONIE OD A1 SERIJANA!:pos::devil3:
 

Lolita

Butterfly Kiss
Член од
16 јануари 2006
Мислења
230
Поени од реакции
10
Против Урок:
Носи си секогаш лукче со себе да не те урочи некој!
Носи ги гаќите наопако да не те урочи некој!
А ако некој те урочи, измиј ги кваките со вода, и напиј се од трите страни на чашата...

Ако сакаш да си млад и убав, на Ѓурѓовден пред зора излези и измиј си го лицето со првата роса!:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

ВМРО

Loved By Few, Hated By Many, Respected By All
Член од
12 септември 2005
Мислења
1.863
Поени од реакции
25

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
Боже сачувај се ови бабини даветини немам зборови ама ич не верувам на такви да не ги наречам ср*ња
Ама ај кај иде ова да ми го рече некој така ти било пишано и така ќе остане ц ц ц ц добро бе ние си го креираме животот и така да како си ја наредил така ќе му биде ц ц ц ц е мн се изнервирав у пм
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
ми викаат дермек ако си имал големи палци на нозете ке си бил газда во семејството... е бас ме интересира кај да е ке се женам и ке ви кажам дали е тоа бабина деветина или не :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
OrTacE напиша:
ми викаат дермек ако си имал големи палци на нозете ке си бил газда во семејството... е бас ме интересира кај да е ке се женам и ке ви кажам дали е тоа бабина деветина или не :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
Абе шо имаш пиено???
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
436053 напиша:
Е ова е вистина:
Дебелите луѓе се со добра душа,а слабите се лоши...
Не е бабина деветина, 100% вистина е!:star:
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
G e G o напиша:
Абе шо имаш пиено???
ништо бе :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: ке дојде време кај и да е, него пазисе ти си ми некако сумлив "малце".
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Не чекај негде на 25 26 години таа работа абе на факултет ќе ојт така да имат време :)
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
G e G o напиша:
Не чекај негде на 25 26 години таа работа абе на факултет ќе ојт така да имат време :)
море врзисија со повреме зашо незнаеш што се дешава а како што кажуваш ако оди надвор некаде тешко...
зато слусај го мојов совет.:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom