Ајде да оцениме ...

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21

првпат да ја видам убава....ми се свига многу



идиотка бре...единствена добра работа на сликава и е само косата...која може да биде и подобра....
 
С

Сатори

Гостин
Парис не можев да ја коментирам...просто од причина немаше што да се коментира:tapp: , е сега ајде нешто нови слики, да видиме што мислите за Камерон Диаз.



 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
сликиве се релативно мали така да не може се да се забележи али ке гледам да искоментирам се...

ми се свига блузата..онака типска ми делива но без оној цвет или што и да е...панталоните не ми се свигаат ич... многу поубаво би изгледало блузата да ја носеше на фармерки али сеа...


кога ке ја погледнам не ми остава којзнае колкав впечаток...онака....ништо посебно!

супер е овде....прекрасно изгледа....
 

JASMIN

Шехерезада
Член од
10 април 2006
Мислења
480
Поени од реакции
19
check_on_IT напиша:
Од сиве слики, само оваа ме бендисува, т.е. блузичево. Ептен оригинално, блузиче за мода да тераш, јас ова би го носела:). Фали панталона со понизок струк, и друга ташна. И цицки и фалат за блузичево:)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413


ми се допаѓа оваа комбинација и покрај тоа што не ја поднесувам- не е лошо ама онака просечно


повторно премногу обично,ама не е лошо ама шеширот или што и да е тоа на главата ми е ...:tapp:

па не ми се допаѓа многу...имала она многу подобри комбинации носено одовие шо сега ги гледам
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5

овде ми наликува на сериозна дама веке во години убава комбинација но за постари жени

за некаде е катастрофа

многу ми се допага супер е
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин


Не и давам ништо повеке од 3ка за изгледот на сите 3 слики заедно ... Или е пренатрупано, или не е убаво искомбинирано ... Најубава е 1вата, па на 2рата, па на 3тата слика ...

Него еве уште некои : Повелеле :helou:







 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11


толку високи сандали не и’ требале

фустанчето е убо ама нејзе не и’ стојт, шо знам, некако (многу) дебела ја прајт, а и обетките не ми се свиѓет :toe:

убав е фустанот ама ланчето не ми се свиѓат, огромно е и не ми се вклопуват со фустанот, а обетките (ми се чинит дека имат) со ланчето пак ич. Сандалите...... така-така. Фризурата не можам убо да ја забележам ама ај уба е, натинг спешл

фризурата катастрофа, а фустанот не ми се свиѓат :toe:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413

не ми се свиѓаат како се боите ускладени ама ми се свиѓа како и стои фустанот

супер,само малце сандалите и се поголем број или мее така ми се чини

супер..ми се допаѓа- се вкупно генерална оцена 5

Фризурата е лоша,ама фустанот е прекрасен..многу ми се свиѓа
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
28
Поени од реакции
0

Ne mi de ubavi sandalkite i mislam deka olku tesni i kratki fustani ne i odgovaraaat na figurata,mnogu e debela,premnogu ja ocrtuvaat i ne izgleda ubavo.

Tuka e podobro,sandalkite dobro odgovaraat na fustanot,samo mozela da stavi poubavi obetki.

Mi se dopaga na ovaa slika,mislam deka se e ok.

Tuka nisto ne e vo red.Za frizurata da ne zboruvam,a fustanot mi e mnogu staromoden i mnogu e los dezenot,mozi da bil ednoboen bi bilo podobro.
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111

Slatko e.. Malce mi e sekojdnevno fustanceto ama 0k..

Top si e.. Slatka e..

Najbolje!

Katastrofa
 

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5


Како и претходните што кажаа, не ми се свиѓаат сандалите. Ептен се високи...



Убаво е фустанчево, но малку ја прави подебелка.


Незнам зошто ама некако ептен ми паѓа у очи златново. Можда зашто нејкам златна боја .. незнам.. Ланчето исто не ми се свиѓа.. Абе до вкусот мој ќе да е ..

Фризурата не ми се свиѓа, фустанот е убав но градите и се некако престегнати...
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
zasto da ocenuvame sekoja dama zena devojka ima svoja vnatrena i nadvoresna ubavina site sliki mi se dopagaat :) najiskreno
sekoja zraci so nesto posebno
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29


Eh , videte ja be , na tolku ubav fustan , ja zakacila cantata ko nekoj postar , nema stil za 5 pari ova ! Edno malo nezno pliko i TOP ke bese

SCORPIO__20 напиша:
zasto da ocenuvame sekoja dama zena devojka ima svoja vnatrena i nadvoresna ubavina site sliki mi se dopagaat :) najiskreno
sekoja zraci so nesto posebno
Ti ne citase nas ? Posto ako citase ke primetese deka tuka igrame Cosmo fashion designers i ocenuvame samo oblekata , a ne devojkite :)
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
ragazza напиша:
Ti ne citase nas ? Posto ako citase ke primetese deka tuka igrame Cosmo fashion designers i ocenuvame samo oblekata , a ne devojkite :)
Абе на убава девојка каква облека да и ставиш ќе и стои.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom