Апел за помош на една самохрана мајка со две мали деца

Дискусија во форумот 'Хуманитарни акции и помош' започната од Zorica76, 8 март 2015.

 1. zoki_com

  zoki_com

  Член од:
  16 септември 2007
  Мислења:
  1.457
  Допаѓања:
  253

  Donirani se site raboti za decata ??
  --- Споено дупло мислење, 26 декември 2016 ---

  Donirani se site raboti za decata ??
   
  Последно уредено: 26 декември 2016
 2. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.320
  Допаѓања:
  25.437
  Пред година и кусур :)
   
  На losmij му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: