Амблеми за јакни, маици, ранци!

Член од
11 март 2015
Мислења
1.117
Поени од реакции
982
Вакво везено знаменце најлесно можеш да најдеш на нет ама додека дојде брат ти ке престане да слуша ирска музика :P Шала на страна провери на почетокот на ГТЦ од задна страна кај Холидеј Инн таму има продавница за знамиња и разни амблеми случајно да не имаат везени мали.
Таму има само од Македонија, проверував :(
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Ваков еден прешивач на клот црн џемпер, па нек се ложат дека носиш џемпер од 150 фунти :D

 
  • Ми се допаѓа
Reactions: M-1
G

garthok

Гостин
Инфлуенс мислам дека ја затворија пред година ипол. Тогаш поминав со еден другар и продавачката рече правеле распродажба и ќе ја затворале продавницата. Немам проверено од тогаш дали се пишманиле со затворањето.
Прескапо беше во Инфлуенс, за фан мејд маичка не се исплатеше, пример за плус 300, 400 денари ќе си купиш пример Рејдиохед од официјален.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.942
Поени од реакции
1.750
Прескапо беше во Инфлуенс, за фан мејд маичка не се исплатеше, пример за плус 300, 400 денари ќе си купиш пример Рејдиохед од официјален.
Јас не купив ништо од таму, одбегнувам маици со бендови и било какви написи на нив воопшто. А и кога би купувал, сигурно не би давал по 900+ за маица од бенд. И јас имав впечаток дека троа надуени им беа цените.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Имав и јас еден куп амблеми одWASP пред едно добри 10тина година, истите ги имав на елек фармерски. Ми ги даваја брачеди, од ваму од таму ги собирав еден период па све однесов кај шивачка и истите ги вклопи и заши на елекот. Мислам кај и да појш кај овије шо се шивачки ќе ти завршат работа, одма ги поминуваат на машина и не земет многу пари претежно 50 максимум 100 денари.
Ваков еден прешивач на клот црн џемпер, па нек се ложат дека носиш џемпер од 150 фунти :D

Ги имат оригинали на ибеј главно се на аукции, ама постигвет доста висока цена 30 фунти+. Ама пак облеквиш едно кошулче со долги ракај и еден џемпер над тебе ваков, коска:cool:
 
Последно уредено:
I

INFECTED

Гостин
Здраво, што мислите за ранците, облеката и останатата опрема во camouflage кај универзална? Оригинал се или некој фејк материјали?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom