Албум на денот

Cthulhu^

your neighbourhood weirdo
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.425
Поени од реакции
1.973
This is my comfort movie. Дури и песната на Тејлор Свифт ми се допаѓа.


 

Хептаграм XI

Ἱερὸς Γάμος
Член од
13 февруари 2010
Мислења
11.758
Поени од реакции
11.829
Како за вторник, си треба посебен ритам да се прескокне на следниот дел од неделата :)

 

Kajgana Shop

На врв Bottom