Албанија јадранско море " велипоја "

Член од
21 август 2014
Мислења
48
Поени од реакции
11
Здраво. Дали некој бил во Велипоја? Сакам да одам на одмор во Албанија, ама сакам на јадранско море. Ако некој има одено на ова место, би бил благодарен ако ми кажите нешто повеќе. Како се плажите, колку кошта сместување, цените по продавници ресторани пицерии и слично. Однапред благодарам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom