Активни играчи?

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
12.994
Поени од реакции
7.597
Бреј кај ме потсети хахахаххахах

си се логирав, си лежат златници и ја со 53к сила во втора дивизија :D

 
Член од
22 февруари 2016
Мислења
7
Поени од реакции
0
уште постои играва? :D
Да да, но многу помалку играчии[DOUBLEPOST=1456162629][/DOUBLEPOST]
Бреј кај ме потсети хахахаххахах

си се логирав, си лежат златници и ја со 53к сила во втора дивизија :D

За тебе братко, пакови и да пробаш нешто БХ фарм, но сепак е малку сила за Д2.
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.505
Поени од реакции
3.349
А мк е потполно окупирана сеуште ? Одамна не сум играл па да прашам дали уште се бедираме .
 
Член од
22 февруари 2016
Мислења
7
Поени од реакции
0
Постои PEACE уште:pos:?
Се затвори уште во 2009-10 мислам

А мк е потполно окупирана сеуште ? Одамна не сум играл па да прашам дали уште се бедираме .
Бевме до скорото, се ослободивме и потпишавме НАП со Грција. Сеа ги имаме оригиналните територии и уште 3 во Индија http://prntscr.com/a6nub1
 
Член од
11 февруари 2009
Мислења
985
Поени од реакции
985
Јас сеуште ја играм играва, моментално ни фалат развиени акаунти па ако некој неигра ако сака може да го позајми акаунтот на некој кој секој ден ке игра.
 
Член од
25 октомври 2011
Мислења
135
Поени од реакции
98
Јас сеуште ја играм играва, моментално ни фалат развиени акаунти па ако некој неигра ако сака може да го позајми акаунтот на некој кој секој ден ке игра.
ме фати носталгија у пм :D
Ја би играл ако некој ми даде акаунт да кликам
 
Член од
22 февруари 2016
Мислења
7
Поени од реакции
0
Јас сеуште ја играм играва, моментално ни фалат развиени акаунти па ако некој неигра ако сака може да го позајми акаунтот на некој кој секој ден ке игра.
име?

ме фати носталгија у пм :D
Ја би играл ако некој ми даде акаунт да кликам
Не е финтата да кликаш само, такви имаме колку сакаш, финтата е да тенкаш и да фармаш медали :P
 
Член од
1 декември 2010
Мислења
1.284
Поени од реакции
2.778

Има нешто, не е без ич :D @krkac Да му ги пратам на некој ако му користат ?
 
На врв Bottom