Активни играчи?

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
Иам 153000 мкд.

Вредат нешто?
 
Член од
11 февруари 2009
Мислења
985
Поени од реакции
985
Иам 153000 мкд.

Вредат нешто?
Ако ја играш играта ти фалат уште 20-тина илјади цц за да си земеш пакови (ик и пп) ако си максимум 3-та дивизија и имаш доволно сила за BH.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.147
Поени од реакции
2.765
Ако имате некој акаунт пуштете наваму спремен сум да се вратам на играва на старо темпо,бај д веј има ли уште ваќања на сигурни востанија ко што беше на времето кај шо имаше документи каде и кога точно по еРепублик време и скрипта некоја имав знам ама загубена ми е гарант :D
 
Член од
22 февруари 2016
Мислења
7
Поени од реакции
0

Има нешто, не е без ич :D @krkac Да му ги пратам на некој ако му користат ?
Тоа е тоа... Македонец со Српско ЦС во Хрватски МУ XD[DOUBLEPOST=1456260457][/DOUBLEPOST]
Ако имате некој акаунт пуштете наваму спремен сум да се вратам на играва на старо темпо,бај д веј има ли уште ваќања на сигурни востанија ко што беше на времето кај шо имаше документи каде и кога точно по еРепублик време и скрипта некоја имав знам ама загубена ми е гарант :D
100тина евра и купи си некој ѕвер во Д1/Д2. И да, уште постојат такви востанија, моментално со Индија сме нонстоп така :P
 
Член од
22 мај 2016
Мислења
1
Поени од реакции
0
А да почните да играте erevollution ? :D Нешто слично е како ереп ама моментално е многу подобра, потсека на старите добри времиња од ереп ;) Ако сакате да пробате бујрум само 132 ден е на играта таман навреме ке почнете. Еве ви линк ако сакате реферали да ми бидете, https://www.erevollution.com/en/register/10936 ако не сакате да сте мој реферали само така почнете :D Иначе јас сум Акуиламк на ереп.
 
Член од
22 февруари 2016
Мислења
7
Поени од реакции
0
ја рокам и ја ереволуција име оркан

ја држиме грција под окупација 1 месец али пружат многу отпор овие денови

иначе можам да кажам дека сме најорганизирани од било која држава

еве мој реферал https://www.erevollution.com/en/register/341
 
На врв Bottom