Ако бев геј ќе легнев со...

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Нееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее!!!!!!!!!Ондак јас сум лезбеј!
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Ако бев геј ке легнев со.......Не сум геј и најверојатно заради тоа и не сум имал симпатија(од познатите мачки фаци)и не ме фатило мерак да легнам со некој.
Значи не сум геј и не мислам со кого би легнал ако сум геј.Ако станам геј(а не верувам на стари години оти ке ми се деси тоа оти многу мераклија сум на женско тело)тогаш ке мислам на такви работи.
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Драги другари и другарици, свињи и магарици, сопартијци јас сега идам од партиски семинар во едно поле. Јас како претставник на ППА и Шлаг како претставник на ТМОРО дискутиравме среде полето и после макотрпни дискусии дојдовме до заклучок дека на Шлаг му е начукан до крај според советите на претседателот у сенка Мацедалиен.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
vardarce напиша:
Драги другари и другарици, свињи и магарици, сопартијци јас сега идам од партиски семинар во едно поле. Јас како претставник на ППА и Шлаг како претставник на ТМОРО дискутиравме среде полето и после макотрпни дискусии дојдовме до заклучок дека на Шлаг му е начукан до крај според советите на претседателот у сенка Мацедалиен.
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
:sekss: :sekss: :sekss: :sekss: Slack:sekss: :sekss: :sekss:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Портпароло дојде, пристигна. Формулари за пристап кај него, а за проверка на знаења кај претседателот у сенката!
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Бидејќи јас сум уморен после напорните преговори (шо зорт газ овај памет имаше Шлаг шо и да кажев тешко влегуваше) јас ги напуштам партиските простории.

Аут енд ин енд аут портпарол вардаче.
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
vardarce напиша:
Бидејќи јас сум уморен после напорните преговори (шо зорт газ овај памет имаше Шлаг шо и да кажев тешко влегуваше) јас ги напуштам партиските простории.

Аут енд ин енд аут портпарол вардаче.
Sigurno nema da ides pak na sred pole so Slag???
Sumnjiv si mi nesto?
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
vardarce напиша:
Бидејќи јас сум уморен после напорните преговори (шо зорт газ овај памет имаше Шлаг шо и да кажев тешко влегуваше) јас ги напуштам партиските простории.

Аут енд ин енд аут портпарол вардаче.
Океј - одмори. Бај д веј - и ја те сакам! :love3:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
И јас те сакам така сопартиски ако ништо друго барем државава ќе ни оди напред :).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom