Џордан! (женското)

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Како да веќе не е доволно Џордан на фотографите да им ги покажува само голите гради, сепак таа се одлучи да оди еден чекор понатаму, па затоа овој пат им го покажа своето најголемо богатство.

Така Џордан неодамна благо-пријатно ги изненади папараците со соблекувањето на гаќичките и покажувајќи им ја нејзината најголема тајна, но и се останато под нив.

Џордан си остана иста и по мажечката со Питер Андре, не престана со покажување на бујните гради, а по реакциите на сопругот се чини дека тоа нему воопшто не му смета.

Што покажа Џордан овој пат можете да видите на фотката што следи.​



Би и простиле ли на оваа?
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Se razbira deka e prosteno znaejki kavi se poznatite ocajni ako malku im padne slavata spremni se na se da ja vratat tie luge se za vo bolnica zatoa velam se prostuva zasto ne e nesto novo ednostavno mnogu ubav seir
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Ако и прости Господ,тогаш и јас :pos: Тешко неа...то шо можи сам човек да си направи,никој не можи :pos:
 

ВМРО

Loved By Few, Hated By Many, Respected By All
Член од
12 септември 2005
Мислења
1.863
Поени од реакции
25
Jas mislam deka ne go razbravte Capo so toa dali bi i prostile....Capo...jas ne bi i prostil:)
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
VMRO напиша:
Jas mislam deka ne go razbravte Capo so toa dali bi i prostile....Capo...jas ne bi i prostil:)
Ostaj gi zenive ne me svakaat! Nie maskite si znaeme!!:je:
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
абе шо е она срце мрце... кај мене имат мој портрет.. :)
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
имам многу слики од Jordan и ова не и е прв пат да се покажува и подолу од градите... имам уште многу сликиииииииииии
типкава е :je: :je:
не е само за еден. Треба и широките маси да видат нешто од тоа :icon_lol:
 

love

The one and only
Член од
2 мај 2006
Мислења
716
Поени од реакции
1
Kutrata,ako ne se sobleci nikoj nema da ja poznava.Po so ke ja znaat lugeto?Po nekoj film ili ponekoja pesna?Po nisto.
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Море ни машко ни женско простување на оваа....џадија една невидена! :pos:
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
По абортусот кој го доживеа Џордан минатиот месец на силиконската убавица не и требаше многу време за повторно да се врати пред објективите на фотоапаратите привлекувајќи гладни погледи кон нејзиното врело тело.



Џордан позираше во својот препознатлив стил на плажата во Англиското летувалиште Бригтон, додека нејзиниот сопруг Питер Андре беше во непосредна близина, се разбира за "секој случај".

28 годишната џет-сетерица веќе има два сина, од кои постариот е вонбрачно дете од нејзината краткотрајна врска со црниот фудбалер Јорк. Децата за време на нејзиното позирање се забавувале по ноќните клубови се разбира со нивната "бејбиситерка".

Џордан неодамна изјавила дека многу сака да роди девојче, и тврди дека со Андре води љубов на секое можно место па се надева дека желбата наскоро ќе и се исполни.​

 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.389
Курвиште глупо - ако збориме за внатрешниот изглед.
Ако збориме за надворешниот - топ е.
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
E toa da. Ama zenskata si ima telce avion a i mama i ebam kurvinsko moze da go ima sekoj decko na planetava!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom