Ќе се поставува нов огромен споменик во Скопје

D

Darko_ufo

Гостин
А бе некој јаде сендвичи некој јаде гомна. Кој што заслужил. Ти со лопата јадеш гомна на форумов заедно со уште некои опскурни ликови.
Заборави да го поздравиш премијеро Никола и Гордана Јанкулоска нема сендвич за тебе.
 
A

Aexil Kong

Гостин
Кога се осамостои Македонија беше куќа клуч на рака.
Откако власта ја украдоа соросоидите Македонија стана руина па ВМРО мораше од почеток да ја гради куќата.
На соросоидите аманет име е оставено Македонија да ја уназадуваат и упропастуваат
Фала што ми кажа кој ја уназадувал Македонија, искрено не знаев и сега ми смени многу во животот.
Со среќа нека е оставката на Гујо, одиме на нова преодна влада како и досегашните па и нова химна За Македонија Заедно.
#ЗбогумГујоТвоетоВремеЗаврши
Време ли е за нова месија?
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Фала што ми кажа кој ја уназадувал Македонија, искрено не знаев и сега ми смени многу во животот.
Со среќа нека е оставката на Гујо, одиме на нова преодна влада како и досегашните па и нова химна За Македонија Заедно.
#ЗбогумГујоТвоетоВремеЗаврши
Време ли е за нова месија?
Заборави да го поздравиш премијеро Никола и Гордана Јанкулоска нема сендвич за тебе.
Шо праиме ко по 24 април па ќе биди премиер и министерка за внатрешни работи?
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.404
јанлш си, погледни нагоре кон небото,можеби не се гледа добро,ама тој ќе да е.
 
Член од
29 јануари 2016
Мислења
26
Поени од реакции
5
Да тепа СДСМ на избори одма ке му подигнат споменик на Сорос и тоа до тој на Александар Македонски со посветница.:pos:
"HERE PEACEFULLY LIES OUR MASTER"
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Да тепа СДСМ на избори одма ке му подигнат споменик на Сорос и тоа до тој на Александар Македонски со посветница.:pos:
"HERE PEACEFULLY LIES OUR MASTER"
Брат жив е Сорос...
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.476
Поени од реакции
79.586
хумор, левел - сладолед (од убавите какви што не даваат ни на море, ни у Дојран)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom