Језива математика

Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Да бе, и да почнам ја сеа 7 Day Theory и да тропам вака бројки, ќе испадне 2pac e жив...nigga please.
 
Член од
9 август 2007
Мислења
261
Поени од реакции
56
Slushajte sega, oficijalnite letovi na site avioni se razlichni od tie shto se shirat niz internet (vrska nemanje):
N644AA
N334AA
N591UA
N612UA
se oficijalnite letovi. Nejkam da komentiram za drugo, ma da naivnost fuche, ama nema vrska. Znachi, matematikava vi e bezveze
 

rowling

Desperate Cranberrie
Член од
31 март 2007
Мислења
290
Поени од реакции
8
Добро,а ќе може толкување за тоа што испаѓа со менување на фонтот за Q33 NY...


Колку да имав прегледност...? :D
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Па кул е кога се изнамачиле луѓето да го фејкираат бројот на летот , а и плус за секој број има посебно значење ... Не ги сфаќам темите како - Бројот 23 , бројот 13 , Бројот 11... Ако ве интересира тоа , Бројот Пи го има секаде, зашто никој не збори за него ??
А имево на темата : Језива Математика одговара.. .Ме лазат морници коа ќе видам вака тешко глупи факти...

P.S. За делот со George W Bush ... Зашто не му го пишавте целосното име на човекот?? или вака има 11 букви па ви одговара..??
 
Член од
30 декември 2007
Мислења
766
Поени од реакции
303
Treba da otvorite tema za broevite na Fibonaci, pa da vidite nekoi interesni raboti.
 

E*V*I*L~G*I*R*L

>>>uvek tu<<<
Член од
2 декември 2007
Мислења
192
Поени од реакции
5
По еј!!!!!!!!!!!!:nesvest: Се наежив.Ова е масонска работа дефинитивно.
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Нема везе работава!Што кажа членот над мене зш не му напишале цело име на Буш или така им одговара?!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom