Јас сум од иднината

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 август 2008
Мислења
155
Поени од реакции
8
Дали Конечно Ќе Почнат легално да им даваат алкохол на малолетниците или уште ќе треба да се караат со типот шо работи у трафиката од лево у парк?...If It's Not Too Big Of A Secret in the future
Vo 2008 imate cudni kriteriumi, postavuvas mnogu ednostavni prasana. naglasiv deka razlikata pomegu ovoj svet i mojot ne e mnogu golema, ama normalno e deka kolku podolgo sedam tolku poveke razlikata raste...procitajte
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Decki tuka sum, samo da procitam se sto e iskomentirano pa ke prodolzam

P.S. sum se uspal malku

P.P.S. Ke povtoram, jas nebaram od vas da veruvate vo mene...
Еј Роно дај кажи дали во блиска иднина ќе отворат Kentucky Fried Chicken во Македонија???Ова сериозно.
п.с.дали некој ја снима целава тема???
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Благодарам многу на одговорот иако не ми ги разјасни мистериите..Епа Ај седи си повеќе тука, поише промени да има...:jaj:
 
Член од
19 јануари 2008
Мислења
22
Поени од реакции
0
pa dobro be Rono,neli ti trebaat informacii.prasaj sto te interesira,mozebi ke se najde nekoj pameten sto ke znae da ti odgovori
 
Член од
18 август 2006
Мислења
325
Поени од реакции
4
I ja na deckovo da mu postavam prasnaje edno: Mi rekoa nad 80 godini ke sum ziveel, mi ostanuvaat uste 50, znaci 2058, a Makedonija ke ja strefi nuklearka vo 2018 kako sto pisa. :jaj: Uuu, zaborajv deka moze nema da se naogjam vo cross-town. Sorry!
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Сеа ќе праиме трансакција?Информации за Ацета за тебе, laser-gun за мене?
 
Член од
2 декември 2007
Мислења
453
Поени од реакции
14
Роно шо компјутери ќе има, игри ќе прават или не?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom