Јас сум од иднината

Статус
Затворена за нови мислења.

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Aj kazi be za Barsa LS 2013-2014!Ej i kazi so soni ima da ti naracam igri!
A NBA postoi be???

Јас се чудам зошто луѓето ќе направат машина за патување низ времето. Туку тоа да ти било за детево да знае шо ќе се деси со Барса и да си нарача игри.

Заеби WWIII, смислата на животот, временската машина, од кај потекнал човекот, зошто спиеме, како настанал универзумот, дали вселената има крај...

Детево сака да знае шо ќе се деси со Барса во 2013-2014. И САКА ДА СИ НАРАЧА ИГРИ!!!

:pos: Морав.
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
ne gi zamenuvaj zborovite. Jas kazav deka nesmeam da kazam slucuvana koi ke ja smenat idninata, a ne kazav deka jas nesmeam sam da si se kazuvam
Пер, ти ни ја најави третата светска војна.

Мислам дека тоа е случување кое ќе ја смени иднината. :)))

Или ти мислиш дека нема да кажеме на никој за WWIII?

Грешка бе пер. Груба грешка.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
:eek:ftopic: Рекорден број на постови на една тема во толку краток временски период...
ОНТОПИК : Rono ТИ СИ :zver: !!! :pos2:
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Овие двајца спаѓаат у посебна група пациенти

Досие:
Агора/Небо 666:Закоравен научник,сериски силувач,пати од multiple personality disorder.Човек кој нема детство,или истото го поминал гледајќи ју-џи-о,поќемон и такви срања.Како адолесцент бил редовен корисник на опијни дроги,пиење апчиња без докторски рецепт.Негова единствена љубов била науката(од секс абер да се немало маро мори).По завршување средно веднаш се вработил во НАСА,како хигиенски техничар.Таму малце од малце навлегол во тајните операции на НАСА(барем така мисли).По недела дена го отпуштаат поради користење дрога на работно место,и од тогаш работи како курва(травестит) во гето во Бруклин,и по исцрпната и макотрпна работа се пензионира во својата 40 година....и од тогаш му се нема чуено глас,бидејќи го изгубил гласот during a blowjob.

Роно Тенковириовски:(краток профил,кој се должи на малку податоци)
Маалки џанкер,повеќе пати апсен поради јавна голотија.Во основно училиште и нанесол тешки повреди на неговата наставничка бидејќи не се согласувала со неговата теорија за убиството на Кенеди(тврдел дека Чак Норис го убил,бидејќи сакал да им даде права на црнците,а не му се омилени на Чак).
Адреса:Непозната
Родители:Непознати...тврди дека го родиле вонземјани
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
после целосно прочитување на темава, јас останав тотално без зборови.уствари, за да ме разбере поубаво Роно ќе пишам и на англиски:)

after reading all the pages of this argument I'm totally speachless..I forgot what I wanted to ask because I'm so confused..well, maybe I'll think of something later today..

ух, си имам english buddy за зборење:je: :pos2:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
после целосно прочитување на темава, јас останав тотално без зборови.уствари, за да ме разбере поубаво Роно ќе пишам и на англиски:)

after reading all the pages of this argument I'm totally speachless..I forgot what I wanted to ask because I'm so confused..well, maybe I'll think of something later today..

ух, си имам english buddy за зборење:je: :pos2:
После целосно читање на темава... јас паѓам од смеа :pos2::pos2:
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
Прашањата се јасно поставени до Мистер Тенеќе:back:
Поради тоа го поставив моето прашање, всушност,барање за дозвола..
Ако тоа што го напиша не беше така, тогаш немаше да го поставам моето прашање, туку само ќе го одговорев твоето..
Ама сега се премислив, не сакам да го одговорам..
 

Црвено

Am I pissin' u off-fa-fa?
Член од
12 септември 2007
Мислења
1.227
Поени од реакции
81
:uvo: значи какви дебили постоеле на светов, а ја мислев се имам видено :nesvest:
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Јас се чудам зошто луѓето ќе направат машина за патување низ времето. Туку тоа да ти било за детево да знае шо ќе се деси со Барса и да си нарача игри.

Заеби WWIII, смислата на животот, временската машина, од кај потекнал човекот, зошто спиеме, како настанал универзумот, дали вселената има крај...

Детево сака да знае шо ќе се деси со Барса во 2013-2014. И САКА ДА СИ НАРАЧА ИГРИ!!!

:pos: Морав.
Ti sfakas zaebavanje be?
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.580
Поени од реакции
2.564
оф топик :Чекајте малку,Агора е исто што и Небо666???
ОН : Кажи ми братче дали имате уште DJ-i таму или да ја сменувам професијава :):wink:

п.с И немојте бе да му викате на чоеков,од Кростаун е дојден,покажете малку гостопримство!!!Ко ке се врати сеа од ручек од кај пра-пра-пра-пра бабаму се че ни кажи!!! :wink:
 

spidio

SOBEDEBEL
Член од
18 јуни 2007
Мислења
200
Поени од реакции
2
Do Rono : Se te sfajcam brate, iam samo edno prasanje, dodusa i molba e

Dali i kade moze da se najdat tie apcinjata sto spomna deka si gi zemal, ako ne moze vo nase vreme dali moze nekako da sredis da mi pratis edno-dve pakovanja, za vozvrat vetuvam deka ce ti pomognam se so sakas da najdis vo vrska so acko,

By the way, ako mi sredis za apcinjava vetuvam deka ce bida samo za licna upotreba, odkako vidov kakvo dejstvo imaat na tebe, i jas sakam takvi:vozbud:
Denesnive "drogi" ne se dovolno jaki, taka mislev dosega ama od ko te vidov tebe ne, ednostavno marihuanata, kokainot i ebeniot alkohol i cigari ne mozat da ne odrzuvaat vo zivot pojce, zatoa ti velam da daes od apcinjata

Odnapred fala
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom