*MajA*
Поени од реакции
8

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Нема колку можеш, ти си ја креираш иднината, а не што ќе донесе судбината. Не ме терај да ти го откријам идентитетот, и да кажам на цел форум :)
    Hi :)
    Видов дека си South park фан.. Па те поканувам на South park Македонија - www.sp-mk.com
    Ставив линк до кајгана на страната, немам намера ич да спамирам и не ми е целта да го наполнам форумов со спам, само сакам сите СП фанови да се соберат на едно место :)
    Здраво, гледам дека си упатена со ова англискиов, едно - друго се тебе те прашуваме. Полагам англиски 1 кај новата професорка за два дена па ако може да ми кажеш на што треба да обрнам поголемо внимание, кои текстови, вежби итн. Ме интересира и како се поставени прашањата, дали е нешто тешко т.е дали мора да си го прочитал или може да го знаеш од општа кутура. Фала ти однапред и поздрав.
    R
    Среќен роденден срц... нека ти се множат во век и векови... се најубаво во твојот живот! :back:
    R
    Дека си бе момиче? како си? шо има ново? еееј се изгуби бе... или ја се изгубив.. хехехе
    само сакав да ти пратам едно поздравче, и да ти кажам оти те немам заборавено! :back:
    R
    ете тука само шо дојдов од факс... иначе добро е се... факсот ко факс се тера де интересно де жалосно... ради купиштата за учење... али тоа е... ќе средиме :) ново па и нема баш... кај тебе новичко???поздрав :)
    R
    Како си ми бе мило? сори за вчера шо така заминав... ми снема нет одеднаш... пробував да се уклучам пак ама нишо... сори најмногу!
    Ај вечер се читкаме... гуш и бац најголем :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom