S
Поени од реакции
504

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • kako go resi problemot so paypal The credit card number you have entered cannot be verified. Only credit cards from approved countries may be used on PayPal.
    S
    streetbond2005
    Ima tuka tutprijal na kajgana strana 57 mislam bese, vidi zirni ja sledi go upatstvoto i bi trebalo da ti uspee.
    Nisto drugarce...barem fala da recese za utakmicata...eksik dogovorot...ali nema veze...Pisi si zainteresiran za sorabotka ili ne!!!Pozdrav...Darko
    Pozz druze...se nadevam si zadovolen so utakmicata...0:0 zavrsi..Bidi mi pozdraven,pa se citame i slusame ponatamu...se najdobro...Darko
    Druze ti si mi pisal na tvojot profil,pa ne vidov do sega.,..Sega go pisav brojot,pa stom ima nesto,ke ti javam...Ovie denovi pred nova godina,tesko i da ima nesto,posebno fudbal,ali stom nesto izleze ke bides blagovremeno obavesten!!Pozz i se naj
    Brat , koga imas togas utakmica, znaci ne e ito deka mora cesto da bide, bitno da bide , za da se oparime i dvajcata, posto stavam golema para, uz toa normalno ke dobivas i ti znaci dobivas po 2.000 den za sekoja utakmica.mobot mi e 076 437519. kire.pisi ako sakas da sorabotuvame.pozz
    Eve jas se prijavuvam..Nego prasanjevo mi e..Treba sekoj den da dobivas tipovi od mene da receme..ili koga imam ti davam tip..(da receme ednas ili dva pati vo mesecot)...Kako i da e..Koga ke doznaam utakmica sto mislam deka e 9/10 sigurna (ne onie blogerski koi sto gi prodavaat sekoj den),ke ti kazam...A ponatamu ,lesno e ...:)
    Pozdrav...
    Darko- Prilep
    Utakmicata/te ke ti gi pisam ovde,ili na mob ili mail.ako mi ostavish!
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom