Goon
Поени од реакции
1.480

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Во врска со постот шо го пиша на фаннклуб фарса.Еве ја се јавувам и не затоа што Арсенал може да ги тепа туку ги тепа Фарса. хаха :) Малку и зезање мора.Иначе по голот на Руни викав ќе ги растурете,али ете.Тоа е тоа.Сепак и ова е успех.Поздрав друже ! :)
    В
    И создравје парите да ги трошиш..
    В
    Барем за вчера бев сигурен дека ќе тепаме.Бевме далеку подобар противник дури и со судија против нас игравме и пак ги сјебавме.Благодарение на фантастични бразилци :)
    В
    Пеналот е дискутабилен реков,но пад на играч во налет во казнен простор,скоро секој судија суди пенал.
    Други работи од Еткисон беа за дискусија,но тоа е тоа.Поздрав и до тебе,па коа ќе бидете шампиони ќе ти честитам достојно.
    В
    Фала!Па и вие утре да им извадите на гнидине едно нерешено :)
    В
    Времето им е изминато тоа е сигурно.Добар ремонт треба..се надевам дека на лето ќе се случи..
    В
    Ја сум сигурен дека Манчестер да бележи вакви резултати,да е во ваква форма и криза,пола навивачи ќе се откажат од него,а пола од нив ќе колнат и пцујат како нас.

    Вие за една обична шпекулација за заминување на Руни го качивте на колец,му изебавте све живо и диво,камо ли за вакво нешто.

    А,кажав дека и моето во репутација беше идиотско,ама сигурно немаше да го пишам тоа да не имаше ти напишано таква дебилска изјава.
    В
    Се ругаш со моменталната ситуација на клубот,а знаеш и сам дека има ранливи форумџии кои можат да се пронајдат во твојот муабет.А,провокацијата твоја беше крајно сељачка.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom