Apokalipto
Поени од реакции
2.585

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Се извинувам вака што пречам но мора да те известам дека во темата "Дали ви се случила некоја наприродна работа"последните два три поста има препукување па ако можеш зачисти ја,зошто ја уништува темата.
    Мислам дека ти си модератор во тема Мистерии нели :)

    Oстани поздравен и уште еднаш се извинувам.:)
    Зошто го затворивте форумот МАСОНИ? Знам дека УОПШТЕ не се РАЗДРМАВТЕ од ВИСТИНИТЕ кои ги наведов, ама вака праите да изгледа дека баш ги ЗАСЕГНА кажаното... ФАЛА ви!!!
    T
    Cel podforum ti go napravija podforum za religiska propaganda. :(
    Apokalipto
    Apokalipto
    znam nemora da se trudis da zbogatis :)
    T
    Tetro
    Srce ne mi dava onaka nezno da ne mu kliknam replika. Posebno, koga ke me spomnat vo post.
    T
    Tetro
    Упс, двојна негација у една реченица. :D
    конечно ја испрати ретардиранана тема хаха
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Watchlist
    Apokalipto
    Apokalipto
    Да знаеш ти само како и се готвам на оваа за 2012та :D
    I
    Ilumious
    Стрпи се уште една година :D
    Apokalipto
    Apokalipto
    1 година 3 месеци и 8 дена \o/ and counting :D
    Дишиш бе момче...?
    Apokalipto
    Apokalipto
    :D не ме гледаш на фб чмаам 24/7
    V
    vmx
    Абе таму те глеам, али оваму не сум те видел, уствари ти не си ме видел :))))))
    T
    T
    Tetro
    Апо, тема за Пи, 3,14 нешто, Ludolph van Ceulen,.... или да спремам троа материјал да отворам.

    Барав троа и не можев да најдам. (освен една у чда на која има премногу детски муабети)
    Apokalipto
    Apokalipto
    mislam vo numerologija.... imase nesto za pi i za fibonaci, aj bas razgledaj ama kakov e sistemov za prebaruvanje... zimi k :/ - ako nema otvoraj.
    T
    Tetro
    Остај нумерологија, пи е нешто сосема друго, заслужува посебна тема. Ако преживее истата, ништо не се знае деновиве. ;)
    Just stop by to say hi. :)

    Нема да веруваш, сонував нешто на кајгана собир сме биле и сме правеле муабет поима немам шо како. И отворам форум, отворам кај тебе профил и гледам Последна активност: Прегледува тема Сонови, толкување на сонови. :D
    Apokalipto
    Apokalipto
    Хехехе, ајде искажи се каков сон :P

    Како си ти, одамна не сме пишале нешто, да не си накај Преспа случајно? :D
    Setsuko
    Setsuko
    Хах па не паметам баш од вчера беше ама сега ми текна да ти пишам. Слабо памтам сонови. Не се секирај, ништо страшно. :D
    Јас арно, се досадувам во Струмица, гледам филмови и дремам на нет. Ништо продуктивно за жал, опасна мрза ме тепа. :) Преспа тешко.

    Кај тебе шо има? :)
    Apokalipto
    Apokalipto
    Kaj mene dremenje po doma... igram erepublik tepam vreme i nervi :D ...si cekam za rabota :D
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom