Bibo
Поени од реакции
3.948

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • OF retardiran eden:

    mnogu jasno deka trikovite mu se dobro maskirani i nemozes lesno da sfatis kako gi pravi, AMA FAKT E DEKA SAMO RETARDIRAN MOZE DA VERUVA DEKA E MAGIJA.

    So ima veze deka nemozam da objasnam, bitno ne sum glup ko tebe da mislam deka e "nekoja super mok" ko boze toa pa poveke logika pravi!?!?! Ziti pametniot so si, idi frli se...
    ''I DA NE ZNAM, NE ZNACI DEKA SUM DOVOLNO GLUP KO TEBE DA VERUVAM DEKA E MAGIJA''. haha ne da neznaes VRSKA NEMAS ali dopred 5 min znaese haha palamudis na prazno nisto od tebe sine....use da mi objasnese kako on vleze pod kebeto ke bev prezadovolen ali ne te macam vise uzivaj, tolku bese se vide crpkata ajde butnigo prstot u gumenata barbika i legni si....
    Znaci neznaes kako go prai trikot? hahaaha aj togas dosta moabet so tebe se gleda po ova,prvo se puva ocigledno bilo kako sea ko picka pod kosulja kuti.
    Ti sine pak ista pesna teras ,tolku si zatucan sto ne e opislivo toa.jas nemozam so gejmeri da se objasnuvam ,i sto mislat deka se najpametni toa e edna kultura zacuvaj boze.Radi toa da ne vidam uste eden komentar od tebe ,idi neka te gusnat doma molimte zamoligi posto si inace beznadezen slucaj .idiot number 1,so tapija. Molimte opraj se i postedini od tvojte ispadi. gledam i so drugi si se rckal na forumov takada toa e toa .dibek ostaje dibek .Ocigledno deka ne sme na ista branova dolzina,iskreno te zalam,ali iskreno i valjda ke te gusne nekoja NEKADA pa ke ti bide podobro.
    prvo niso ne si kazal tocno no odednas nekoj me napagja radi moj pretpostavki i radi toa morav da reagiram da vidam u koj film si vlezen i so te maci ...a inace sekoj si ima mislenja i na sekoj se razlicni mislenjata ,nekoj tip veruva u buda primer i ako ne veruvas ti kako moes da go prais budala ne zaebavaj ne ide toa taka.moes da postavis primer deka spored tebe ne e taka radi ovie pricini a ne da vregjas na so lici toa i toa radi temi i komentari.Ja vregjav li pred da pocnes? Ne,si terav poso site si imaat mislenja samo jas moze da prasam ili da kazam moe ili moja pretpostavka i toa e toa.
    Jas samo si komentirav za tebe i se sto si kazav bese tocno i fakt, i ti samo gluposti treses i jades gomna... Pa uste gejmer sum bil neznam si sto LMAO I kako dojde do site tie zaklucoci: bidejki kazav nekoi (tocni stvari) za tebe, ejjj vidi ti kolku si pameteeen...
    epa toa mozes da naprais poso si zatucan gejmer drugo i ne ocekuvam, daj da ti najdeme zenska da se olabavis poso iskompleksiran si do daska neznam doma sto ti pravele ,moze ne si guskan dovolno ko mal nz stvarno ali vazno ti treba pomos.
    Zimi se ke napravam sliki od site ovie tvoj postovi i ke gi objavam na internet da vidat site koj debil si, tezok pacient nema sto LOOOL
    nemoj mnogu da kazuvas ti ,koga ke porasnes ke razberes za sto zboram a toa sto si pisal u komentar na temata prvo ne e taka kazano ali dzabe na coek nemoes so inka da mu dades ....ne te rckam ,a ti me rckas za gluposti seriozno ke te doznaam ako ne prekines koj gejmer si i ke vidime dali si dosetliv vaka u zivo,zatoa prekini da mrcis .
    abe botle edno so kenjas kaj mene na profilceto a?? najjak si preku internet znam mnogu takvi... a ako ne ti se svigjaat temite mozes da ne citas ,dosta seres gejmeru eden debel.....
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom