RaZ-R
Поени од реакции
2.430

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Другар како си задоволен од HTC HD2 ? :)
    RaZ-R
    RaZ-R
    super e telefonceto,ako ti nudat,odma zemaj
    Azriel
    Azriel
    Па го гледам веќе подолго време и ми изгледа како топ телефон, а еве и добив и потврда за тоа! :)
    В
    Избриши ги постовите во темата,ќе ги бришам и јас,па да не испадне дека збориш сам со себе.
    RaZ-R
    RaZ-R
    а зш ќе ги избришеш?
    В
    Вори
    Зошто ќе се надоврзе уште некој,па уште некој,па уште некој.Ќе фатат да зборат за титули,историја и уште 4564 посрани глупости.Ту мач ми е некако..
    Како иде бате? Жал ми е за Венгерчо да тибам .. Жал ми падна со онаа фацана жална .. Иначе те следам од подолго време и ми се допаѓаат твоите постови.. ПС Не сум геј не ти се пуштам не се секирај хахахахха .. Поздрав. :)
    Се исплаќа Стандарт 1 и Шалке 2 ка да се игра на поголеми пари? 2.24 коеф прави тука некаде...
    И ја колку пати имам копирано од гламстик и пастирано на онаа тема и одма некој избрзува, мисли дека ја сум пишал :vozbud:
    па оди после докажи...... Ч) Ч)
    Па не,ама не се случува веќе толку често да пишувам по толку..:D,порано повеќе пишував..:)
    Криво ми е што после една освоена титула во мочана лига како што е БИБЛ си ги дигаат акциите да помислиш дека се Лејкерс, а не еден просечен тим кој за воља на вистината у Македонија е повеќе од добар, али само у Македонија. :)
    Р
    Така бе мали :pos:и после речи Сањето е лоша :pipi:
    Р
    Благодариме,што правеш?:back:
    E
    И ти исто, ама утре, денеска веќе сите ги изрепутирав, не можам повеќе :icon_mrgr
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom