К
Поени од реакции
45.673

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • J
    Глеаш Бостон а?
    Ајде Легнувај ќе ти кажам кој е Победник Лејкерс:)одмазда брате (да ти ги Заштедам Очите Шкорчиња им имаш ставено а:)
    Инаку Фан на Бостон сум :)
    Aбате дава пари за да игра бе xD

    Ќе видиш колку е добар огучи ма да сега ќе му треба време за да се врати во форма после повредата.... карпа е човекот како Хауард од Орландо е xD замисли таа маса негова да лежи 1 година поради повреда :S сега може има пивски стомак :pos:
    Кажи бе кого симпатисшаш од тимов да му речеме да игра за безпари xD

    Итар потег на Огучи...... :pos:
    Ех добро е ќе има за копачки :pos:

    Ееех до кај стигна твојата итрина xD
    ох ох глеј го што чекал па стај го уште од сега знаеш дека ние за копачки немаме да дадеме пари (од наредната боси) а не па за трењер xD
    Морееее имало уште некој во Македонијава кој традиционално на светско навивал за Мексико :pos: Јееееееј не сум единствен (H) Поздрав :)
    Hahahahahahaha најјак ТИТЛ на Кајгана имаш =)

    ИваННа нудФА ебање хахахаххахахахаххахахахахха
    Абе катастрофа е, џабе симињање и све ... навијаат за некои нисколигаши демек ... првата сцена е само јака, има некоја туча и све и мотки некои, со ножеви се брцаат ... оттогаш филмот станува ѓубре и не вреди за ништо да го глеаш.
    Глеј го The Firm(2009) ...преработка на еден од осумдесетите. Тој е океј, има и јака музика плус Енглези се, а знам ти ги поштуеш нив :)
    P
    Абе и јас помислив дека е Лео али ај си викам да те питам хехе :)......ѕвер е човекот,во ваков состав чуда прави.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom