VoniVaraS
Поени од реакции
328

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • ona shto go pishav se odnesuvashe na vestite na TV - neznam koi televizii bea, no bez razlika- od avion se gleda celta i namerata
    za tebe i tvoite sliki pojma neam- ni kade si gi postavil , ni kade se komentiralo za niv? pretpostavuvam na forumov?
    prelistav nekolku strani od temata nanazad , ne najdov, a povekje da prebaruvam - me mrzi
    VoniVaraS
    VoniVaraS
    Според моја логика пишувања на форум се однесуваат на пишувања на форум, во спротивно би требало да се наведе на што се мисли односно чие мислење се коментира. Сликите се на 75 страна од темата. Мало недоразбирање бидејќи јас пак ги немав слушнато тие коментари на ТВ.
    @cool@
    @cool@
    jas nichie mislenje ne komentirav, a i slikite tvoi gi nemav videno
    noooo,
    srekja tvoja shto ne si gledal vestite i snimkite od bukefal
    zoshto vo toj sluchaj ke se slozheshe so mene
    Четвртата е нешто посебно. Четвртата сезона неможеш да ја рамниш со ниту една друга. Ја стварно неможев да го замислам Џон Литгоув дека може да биде толку рмачен лик, ама ме демантираше и тоа на голема врата ме демантираше. Својата улога си ја изигра фантастично. Како и да е вреди да се догледа серијава:):)
    Шо направи во врска со Декстер:)
    Јас топло ти препорачувам да ја догледаш, затоа што овакво нешто немало досега. Оваква серија која е толку добро разбработе до последен детал, со толку добри карактери, плус секој карактер си има своја приказна зад него. Едноставно нешто ФЕНОМЕНАЛНО:)
    Викенд на мртовци се закон , ајде да ти пишам некој свој омилен цитат :
    -Ово нема у Београду
    - Да у Београду не умираат:pos2:
    или онаа легендарна реченица
    -Сите ќе умрете, директорот така ми кажа..:)
    можно е дека ми имаш кажано ... ама сум заборавил :) .. јас Велес ..
    интересно :)
    уште повеќе шо со личен пример ти е поткрепено ..
    да .. здравје ако се сретнеме ќе муабетиме :)
    патем од каде беше кој град?
    со постов на темата Време сакаш да кажеш дека мислиш Иднината е нешто веќе дефинирано ?
    Фала :)
    Знам дека ќе има работа ама ќе гледам да ширам малце позитива и да контролирам омраза :)
    хм .. би пишал .. ама после твојов пост мислам дека пола и повеќе ќе треба да го повторам :)
    ама ептен е онака сеопфатен и тотално на место шо и јас би пишал да речеме :)

    ама ќе те потврдам и ќе дополнам нешто ...
    btw .. какво мислење би дал на оваа тема .. http://forum.kajgana.com/showthread.php?49946-%D0%9A%D0%BE%D1%98-%D1%81%D1%83%D0%BC-%D0%88%D0%B0%D1%81/page8

    Баш би сакал да те чујам ... кога веќе си расположен :)
    Члену,
    Те канам да ми бидеш пријател, ваЉда че приФанеШ ??!

    ПС.Пратив покана ( изгледа ) до погрешна Dalila ???
    Добро каде живееш ти члену,
    Ако мене ми се обраќаш можеш на профил а не да постираш на темата за лично обраќање.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom