VoniVaraS
Последна активност:
27 јануари 2019
Член од:
20 април 2009
Мислења:
542
Допаѓања:
326
Поени од трофеи:
110
Пол:
Машко

Сподели преку:

VoniVaraS

Искусен :), Машко

Последна активност:
27 јануари 2019
  1. @cool@
   @cool@
   ona shto go pishav se odnesuvashe na vestite na TV - neznam koi televizii bea, no bez razlika- od avion se gleda celta i namerata
   za tebe i tvoite sliki pojma neam- ni kade si gi postavil , ni kade se komentiralo za niv? pretpostavuvam na forumov?
   prelistav nekolku strani od temata nanazad , ne najdov, a povekje da prebaruvam - me mrzi
   1. VoniVaraS
    VoniVaraS
    Според моја логика пишувања на форум се однесуваат на пишувања на форум, во спротивно би требало да се наведе на што се мисли односно чие мислење се коментира. Сликите се на 75 страна од темата. Мало недоразбирање бидејќи јас пак ги немав слушнато тие коментари на ТВ.
    19 јуни 2011
   2. @cool@
    @cool@
    jas nichie mislenje ne komentirav, a i slikite tvoi gi nemav videno
    noooo,
    srekja tvoja shto ne si gledal vestite i snimkite od bukefal
    zoshto vo toj sluchaj ke se slozheshe so mene
    19 јуни 2011
  2. Iceboy
   Iceboy
   Четвртата е нешто посебно. Четвртата сезона неможеш да ја рамниш со ниту една друга. Ја стварно неможев да го замислам Џон Литгоув дека може да биде толку рмачен лик, ама ме демантираше и тоа на голема врата ме демантираше. Својата улога си ја изигра фантастично. Како и да е вреди да се догледа серијава:):)
  3. Iceboy
   Iceboy
   Шо направи во врска со Декстер:)
   Јас топло ти препорачувам да ја догледаш, затоа што овакво нешто немало досега. Оваква серија која е толку добро разбработе до последен детал, со толку добри карактери, плус секој карактер си има своја приказна зад него. Едноставно нешто ФЕНОМЕНАЛНО:)
  4. RocknRolaa
   RocknRolaa
   Викенд на мртовци се закон , ајде да ти пишам некој свој омилен цитат :
   -Ово нема у Београду
   - Да у Београду не умираат:pos2:
   или онаа легендарна реченица
   -Сите ќе умрете, директорот така ми кажа..:)
  5. exlexmk
   exlexmk
   можно е дека ми имаш кажано ... ама сум заборавил :) .. јас Велес ..
  6. exlexmk
   exlexmk
   интересно :)
   уште повеќе шо со личен пример ти е поткрепено ..
   да .. здравје ако се сретнеме ќе муабетиме :)
   патем од каде беше кој град?
  7. exlexmk
   exlexmk
   со постов на темата Време сакаш да кажеш дека мислиш Иднината е нешто веќе дефинирано ?
  8. exlexmk
   exlexmk
   Фала :)
   Знам дека ќе има работа ама ќе гледам да ширам малце позитива и да контролирам омраза :)
  9. exlexmk
   exlexmk
   хм .. би пишал .. ама после твојов пост мислам дека пола и повеќе ќе треба да го повторам :)
   ама ептен е онака сеопфатен и тотално на место шо и јас би пишал да речеме :)

   ама ќе те потврдам и ќе дополнам нешто ...
   btw .. какво мислење би дал на оваа тема .. http://forum.kajgana.com/showthread.php?49946-%D0%9A%D0%BE%D1%98-%D1%81%D1%83%D0%BC-%D0%88%D0%B0%D1%81/page8

   Баш би сакал да те чујам ... кога веќе си расположен :)
  10. exlexmk
  11. ManUtdChampions
   ManUtdChampions
   Хахахахахаха го смени постов а? :):):):)
  12. SiNaPsA`
   SiNaPsA`
   [copy] GokaGrozni
   Члену,
   Те канам да ми бидеш пријател, ваЉда че приФанеШ ??! [paste]
   :)
  13. Cool Hand Luke
  14. GokaGrozni
   GokaGrozni
   Члену,
   Те канам да ми бидеш пријател, ваЉда че приФанеШ ??!

   ПС.Пратив покана ( изгледа ) до погрешна Dalila ???
  15. Филозофка
   Филозофка
   Добро каде живееш ти члену,
   Ако мене ми се обраќаш можеш на профил а не да постираш на темата за лично обраќање.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко

  Потпис

  bortaS bIr jablu'DI' reH QaQqu' nay'