gunner_mkd
Поени од реакции
83

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ф
    dobro brani leman vecer ke ve spasi od debakl :tv:
    Му пишав на профил одговор. Јеби га неговиот клуб му губи па сега си лечи комплекси. Да пишеше тоа фан на Барса ќе сватев али на МИлан. Трагедија се.....
    Ф
    Богами ти губиш 4-0 од Манчестер и ете ти го со изјава демек
    -Не ни играа Пато и Неста иначе ке ги здрвевме..
    тешки дроги зимаат...
    Ф
    Ке биде секако:)
    Штета сакав Милан да игра со Арсенал..да видам "стари" на "млади" барем ако изгубевме да ни се освестеше газдата...
    Ф
    Уффф тапа...не дека не се добри играчите али против Барса на Кампот со 100.000 публика...треба да се молите да не се деси дебакл...
    Посебно ако се расположени Чави и Иниеста...
    Тешко,тешко али сепак среќно!
    Ф
    Со што состав ке излегувате утре на Кампот другар?
    Точно нив им е битно дали им одговара или не, али ако нека летаат високо но кога ќе треснат нема да знаат каде се наоѓаат
    И мене ми дадоја црвено за нешто што стварно се десило. Да зимислив нешто ај али......
    Смешни ми се со тие црвени, незнам што ќе постигнат со тоа?
    Ф
    Де бе ги утепа каталонциве напалени:) мирен хаха ке ми биде мерак вермален да ги реши..мајке ми многу летаат у ваздух
    Ф
    Имате шанси за ПЛ сега кога Ман Утд е без Руни,само нз како ке се снајдете без Фабрегас.
    Ф
    да бе:)
    Скопје,Ченто:)
    Ти арен?:)
    Ф
    Знам..те глеам интересен момак си ми :)
    Од кај си?
    Ф
    Искрено го симпатизирам Арсенал од поодамна али секогаш некоја повреда ги спречува во нивните планови....уствари не некоја туку повредите на цел прв тим
    Брат давај мејл за да пратам на канал 5. Има уште ден и пол можда ќе успееме да направиме нешто во врска со утакмицава.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom