A
Поени од реакции
7.330

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ej, Andronik, aj molimt te reagiraj vo religija, Hasan el Basri, Omar el Faruk i Amco2009
    epten preteruvaat! Mislam ona nivoto nivno e za tezok ban!
    и то шо викаш..понов модел си е подруго.
    a,тастатурата на 71 ми е многу фацеста ..:)
    Им здосадив таму веќе ко ќе ме видат дека пак одам,ама не сум крива јас по каталозине најповолни понуди,одиш таму ти викаат со доплата едно друго..па појќе ми се исплаќа така само телефон да го земам,отколку тродупло да го платам :)
    Ќе си прашам за секој случај,со надеж дека ќе го добијат шо поскоро.:)
    Фала на советот, 52чето има за нијанса подобри опции,а и поефтин е за 1000 денари :pos:
    Само шо овдека во Охрид неколку телефони зеле и одма ги распродале и сега го нарачале.. па се надевам дека за 2-3 месеци ќе стигни,а можи и појќе :)
    В
    Не најдов..
    Не знам и дали ќе одам..
    Екскурзијата ми е во тој период,и тоа ме дупи..
    Сеа ќе видам ќе се распрашам,па здравје ќе видиме..
    Ако те фатат ќе ти ја одземат колата и една кривична ќе јадеш...ама АКО те фатат :)

    Едино ако те наклеветат....
    Шејпески...Научи бе дискретна?

    Ја ќе паднам математика, укакав лошо овај пат. Али барем физика убаај 80% извајв :D
    Здраво,

    Видете што ми одговорил пред малку Супер модераторот Garfield во темата "Прашања (до администраторите) и одговори (од администраторите)":

    http://forum.kajgana.com/showthread.php?t=18083&page=694

    "Devojko, izvinuvanje i da baras nema da dobies!
    Vrakjanje na postot nikako!

    Objasnenie? Bidi srekjna sto ne si na ban! Slavniot vojvoda Hristo Uzunov bil i ke ostAne MAKEDONEC!!! Sledstveno, originalot na pismoto ne e napisan na nitu eden drug jazik osven MAKEDONSKIOT! Slednata slicna i pogresna insinuacija deka nekoj makedonSki heroj koristel drug jazik ili pismoke rezultira ne samo so brisenje tuku i so kazna! Ok?!"
    Се` е ок, но да ме обвинува дека јас лажам, кога очигледно е дека се` што напишав е 100% точно (претсмртното писмо од Христо Узунов е напишано на бугарски со стариот правопис), тоа не е ок. Значи некој тука стварно лаже, ама тоа не сум јас туку Garfield! Затоа барам извинување од највисоко место.

    Да речеме дека е нормално Супер модераторот Garfield да не знае странски јазици, ама да не си го познава сопствениот јазик - Македонскиот, тоа е шокантно! Mеѓутоа, запрашајте се дали толку ниско интелигентен човек му е потребен на форумов. Немам што повеќе да кажам.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom