Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Da dadnem 10 eura za odrzavanje jednog foruma ne pokriva jednogodisnju pretplatu cak ni onih najlosijih servera.
Drugo cak i da doniram nekome ko zrtvuje svoje vrijeme za pisanje koda za vlastitu aplikaciju nemislim da je pogresno sve dok za to moze popiti 2-3 "zuje".
Sto se mene tice Saledobri,EMD,losmij i svi drugi nabrojani i nenabrojani koji svojim radom unapreduju iptv hobi zasluzuju koje hladno pivce i nas respekt.
LP
Znakovito je da skoro svi nabrojani u tvom postu nikad nisu trazili naknadu za "dvije tri zuje" a zaduzili su ovaj iptv svijet onako na rafalno, plate si to sami.
O tome ja pricam, da me se ne bi slucajno pogresno razumjelo.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Da dadnem 10 eura za odrzavanje jednog foruma ne pokriva jednogodisnju pretplatu cak ni onih najlosijih servera.
Drugo cak i da doniram nekome ko zrtvuje svoje vrijeme za pisanje koda za vlastitu aplikaciju nemislim da je pogresno sve dok za to moze popiti 2-3 "zuje".
Sto se mene tice Saledobri,EMD,losmij i svi drugi nabrojani i nenabrojani koji svojim radom unapreduju iptv hobi zasluzuju koje hladno pivce i nas respekt.
LP
Aj ovaj lijevi i desni to rade badava i ok su obojica sa jednim sam bio i u kontaktu ima vec to davno,ovaj srednji naplacuje tak da si njega tu malo
preko veze ubacio.
Ja bih ipak jednog spomenuo koji je vama svima najvise pripomogao i clanovima kajgane foruma i drugim forumima i pojedincima.
Sto mozemo slikat jos od 2016. godine pa do danas da je tako.
A to je magistar Kljuki zahvaljujuci njemu ste tu mnogi gledali i skenirali.
I onaj famozni art i da ne nabrajam sta sve ne.Tako moj naklon i respekt njemu.
Ima jos jedan iz mojeg kraja veliki prijatelj i znalac,skroman necu ga imenovat dopisujemo se cesto preko telegrama.
Al stvarno decko vrhunski znalac i takav prijatelj.Jos se nismo nasli na zuji nadam se da ocemo nekad.
 
Последно уредено:
Член од
25 март 2017
Мислења
131
Поени од реакции
213
Aj ovaj lijevi i desni to rade badava i ok su obojica sa jednim sam bio i u kontaktu ima vec to davno,ovaj srednji naplacuje tak da si njega tu malo
preko veze ubacio.
Ja bih ipak jednog spomenuo koji je vama svima najvise pripomogao i clanovima kajgane foruma i drugim forumima i pojedincima.
Sto mozemo slikat jos od 2016. godine pa do danas da je tako.
A to je magistar Kljuki zahvaljujuci njemu ste tu mnogi gledali i skenirali.
I onaj famozni art i da ne nabrajam sta sve ne.Tako moj naklon i respekt njemu.
Ima jos jedan iz mojeg kraja veliki prijatelj i znalac,skroman necu ga imenovat dopisujemo se cesto preko telegrama.
Al stvarno decko vrhunski znalac i takav prijatelj.Jos se nismo nasli na zuji nadam se da ocemo nekad.
Kad sam ja u pitanju ja bih rado da mogu popio pivce za zivce i sa Saletom,Kljukijem,Saskonom,Tamo Neko,Francuzom,EMD, Darkonom,White,Bokijem,Interom i mnogim drugim koji su ovdije na forumu i naravno nebih se ogranicio samo na "Zuju" nego po vlastitom izboru. I da naravno i sa tobom "Razaracu" pivo,rajija,konjak ili vino neka teku.
LP svim clanovima Kajgane
Sa malim zakasnjenjem Sretna Pravoslavna Nova Godina da Vas i vase najmilije prate zdravlje,sreca i radost ma gdje bili.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
Pozdrav svima....ima kdo kakšen delujoč mac za http://roi-tv.net:9000
Hvala
Last Resolved: 2024-01-02
IP Address: 172.99.188.165

(172.99.188.165) [1000 ports]
Discovered open port 22/tcp on 172.99.188.165
Discovered open port 8087/tcp on 172.99.188.165
Discovered open port 9000/tcp on 172.99.188.165
Completed SYN Stealth Scan at 14:48, 3.47s elapsed (1000 total ports)
 
Последно уредено:
Член од
16 јануари 2024
Мислења
5
Поени од реакции
6
Dobro vece, citam vec nekoliko dana u ovom forumu. Znaci super ste :)
Imam nekoliko pitanja ovezi liste koje se drze tu kodnas u exyu (CH/AT i DE znam dosta dobrih, i losih hehe).
Jel nekome od vas ova lista poznata? http://sm.optimalteve.com:8080 ili http://nasi.balkanci.net:8080 (obadva linkova su ista, samo drugi dns). Ako krsim neka pravila, slobodno brisite ovo :)
 
Член од
6 септември 2019
Мислења
119
Поени од реакции
49
veliki pozz.. srecne preznice dali moze dobiti neko balkansku listu ali sta nije javno da mogu gledati hala puno od srcu zivi bili....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom