Членови кои реагирале на порака #12

Сите (5) Тажно Тажно (3) Хаха Хаха (2)

  1. Хаха

   Del Boy

   You plonker!
   • Мислења
    12.099
   • Поени од реакции
    37.028
   • Поени
    205
  2. Тажно

   Џонтра Волта

   Qué miras, bobo?
   • Мислења
    9.317
   • Поени од реакции
    57.701
   • Поени
    205
  3. Хаха

   Imperatorot

   • Мислења
    1.317
   • Поени од реакции
    3.300
   • Поени
    175
  4. Тажно

   Darling

   High Value од Cuckedonia
   • Мислења
    13.535
   • Поени од реакции
    28.958
   • Поени
    205
  5. Тажно

   Tyrael

   enemy of the gods од Avocadoland
   • Мислења
    1.281
   • Поени од реакции
    3.676
   • Поени
    175
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom