Швалерисување....

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 јуни 2019
Мислења
816
Поени од реакции
1.296
Ама јас не спомнав во ниеден коментар за дуото, туку враќав на реплицираните постови :toe:

Постот мој за несалам се однесуваше на оние кои забегаа тотално и по цел ден равенки решаваат за да откријат што точно се случило,божем некој јак фактор се и двајцата па ајде ќе ги думаме по цели денови, ни први ни последни со ваков циркус.

Инаку фала богу сите искоментиравме, се насмеавме тро и то е то :)
Незнам ја ништо, ја само сликите ги најдов на твитер споделени и одма ги споделив овде да се виде каква е ДНО ОД ЖЕНА желна за лајкови и внимание.

За нареден пат ќе ставеме и знакови за распознавање за тие кој пишуват мислења само колку да напишат нешто да знаат што како е без да посветат 2 секунди. ;)
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.143
Поени од реакции
16.658
Незнам ја ништо, ја само сликите ги најдов на твитер споделени и одма ги споделив овде да се виде каква е ДНО ОД ЖЕНА желна за лајкови и внимание.

За нареден пат ќе ставеме и знакови за распознавање за тие кој пишуват мислења само колку да напишат нешто да знаат што како е без да посветат 2 секунди. ;)
Извини многу шо не ти го анализирав постот подетално, нема да се повтори
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Како да ја откачам.

Брат, што е тоа 10 ПП пораки на ден, со по еден коментар! :)
Не сум за брат веќе, повеќе на стрико тегнам, ама мислам дека знам за која особа се работи :cenzura:
Не се секирај, сепак не е Фроса! На Даница логистиката и е од тука, а Фроса е јавна личност е*ате, ако она те сардиса пиши пропало, не се жениш никад, а може ни тогаш!
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.618
Поени од реакции
34.807
EkXvUYUWkAEITCt.jpg

...ова не е Корчула, нема ваков карпест остров во близина или воопшто на Корчула, повеќе ми личи од другата италијанска страна! :D
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.659
Поени од реакции
38.845
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Прегледај го приврзокот 270712

...ова не е Корчула, нема ваков карпест остров во близина или воопшто на Корчула, повеќе ми личи од другата италијанска страна! :D
Бјонси, ме разочаруваш! Покрај ваков газ ти острови гледаш, пу јаз'к! Не го помнам веќе Јадранот така, ама помнам лани-полани Фроса јако го изрекламира газот од таму. Е може да позајмила некој италијански, колку да го засили впечатокот, со другарка и на Јоци никад не си на чисто ;)
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
816
Поени од реакции
1.296
Член од
31 мај 2019
Мислења
217
Поени од реакции
653
Со што се замараат кај нас,цела виртуелна држава околу ваква ''дешавка'' се врти неколку дена...
Тоа ако не е најпрецизно мерило зошто си заслужуваме се што ни се случува од политички преку економија до национално, онда незнам што е...каков народ такво се друго.
 
D

Deleted member 12196

Гостин
Со што се замараат кај нас,цела виртуелна држава околу ваква ''дешавка'' се врти неколку дена...
Тоа ако не е најпрецизно мерило зошто си заслужуваме се што ни се случува од политички преку економија до национално, онда незнам што е...каков народ такво се друго.
Зарем има нешто поважно од газето на Фросето?
 
Член од
31 мај 2019
Мислења
217
Поени од реакции
653
Зарем има нешто поважно од газето на Фросето?
Бар да беа некои ликови, она фаца гроб тело гроб, анонимнус, тој утепан од господ...она се фали со туѓи слики, го руга во неинвентивен текст,рајава фаќа сеир за ситуација мање битна него оваа прашинкава што ја имам на тастастура....а малтене нема женет,верен човек меѓу таа раја што се нема пуштано на некоја по нет.....до сега не сметав за такво мало,затуцано,селско државиче, од сега више немам ни зборови.
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
816
Поени од реакции
1.296
Прегледај го приврзокот 270712

...ова не е Корчула, нема ваков карпест остров во близина или воопшто на Корчула, повеќе ми личи од другата италијанска страна! :D
Mene na ova kako da mi lice ?



Inaku chatot i vistinski e od nea.. ne e fejk eve deka e i vo pazar5grupata

tempsnip.png
 

Mundell

тој со бројките
Член од
24 септември 2014
Мислења
622
Поени од реакции
1.059
Не сум правно лице, нарушување на углед, психичка болка можеби.
Тоа нема поента, напротив, таа може да го тужи за нарушување на мирот и приватноста, сепак тој прв и има пишано со одредена намера.

Пс.Каква несреќа би било на крај таа да излезе крива.
 
Последно уредено:

Mundell

тој со бројките
Член од
24 септември 2014
Мислења
622
Поени од реакции
1.059
Тешко тоа, од интернет глупости само закани поминуваат во МВР. Јбг, ретардов требало да знае да не спама кај штрокави :D

Свадби, жени, богородици, религии репрезент на интернет ама телефоните им вриштат од секакви блудничави работи.
Автоматски споено мислење:


Која Димовска? Онаа фризеркана? Таа секако дека треба да оди во затвор и да биде ударна вест. Рандом штрокави што се нашле на интернет може само во закрепостени селани општество како нашево да се трендинг топик.
Ако и овој театар не е дел од играта на владава за да ги заташка лАјната што ги сее на сите страни.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom