Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
a, gledas li ti te liste normalno
Автоматски споено мислење:


sta jaci, ko jaci, od mene ?
pa ja ladno dizem 100 kg iz benca :)
ma moj zemljak je KRALJ,kada vidim kako je zacepio usta ex kraljevima,ponosim se ,a vidim da neki od njih i cak sada traze liste i kanale :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: ,lako je bilo pustiti komandu xenu i vaditi liste sa jednom konekcijom,a naivci vjerovali kako upadaju u panele,a sada kada to svi imaju,samo moj zemljak dokazuje ko je stvarno znalac,i kapa mu do poda
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Jel ti sada srce na mestu. Dobio si lajkove jadni mali bedni nesrećni čovečuljku.
sve je on to zbog lajkova uradio ;):)
Автоматски споено мислење:

jbt. od kada je ovih mac-ova, svaka budala moze da gleda iptv (cak i ja) :)
u cemu je problem onda (ako nije u novcima) ;)
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Necu da ti kazem,pa da i ti nesto objavis da se to zaustavi kao malo prije onaj dobri server. :)
Ovde mnogi da ne progovore na usta,progovorili bi na guzicu.Nesto govorite za "Sultanovica" a Kajgana nije nista bolja.
aj' postavi jos jednom sliku onog rtrs kanala sa play tokenom ;)
Автоматски споено мислење:

inace, ja sve objavljujem i sve zaustavljam da drugi ne mogu gledati
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
ma moj zemljak je KRALJ,kada vidim kako je zacepio usta ex kraljevima,ponosim se ,a vidim da neki od njih i cak sada traze liste i kanale :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: ,lako je bilo pustiti komandu xenu i vaditi liste sa jednom konekcijom,a naivci vjerovali kako upadaju u panele,a sada kada to svi imaju,samo moj zemljak dokazuje ko je stvarno znalac,i kapa mu do poda
Ti si stvarno budala ako misliš da nemamo ovdje sve isto i više.. Jedina razlika je sta on baci javno a ostali ćuvaju.. Pa lakse je doći do tih listi nego do onh na jednu konekciju..
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pa nije elmo nista lose uradio,covijek htio bit glavni na trenutak pa postavio nekoliko listi drugorazrednih,e zajebo se sta ih je nedugo vec podijelio ljudima te iste.Nis strasno 1 kreka ko i nijedna,nova ostalo skart.Valjda ga tvvijet uzbudio :D :pijanco:
Автоматски споено мислење:

ajmo, kome treba mac za balkanfree listu
Meno netreba nista,nemoj mi slat
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083

Kajgana Shop

На врв Bottom